Bosch S 1243 HM Kılıç Testere Bıçak 300mm 12” İncelemesi

Bosch S 1243 HM Kılıç Testere Bıçak 300 mm’lik Profesyonel Kullanım

Bosch S 1243 HM Kılıç Testere Bıçak, üstün Alman teknolojisi olan Bosch markasının kılıç testereler için özel olarak üretilmiş ergonomik tasarımlı bıçağıdır. Bosch S 1243 HM Kılıç Testere Bıçak, keskin dişleriyle her türlü kesimin üstesinden rahatlıkla gelecektir. Özel malzemelerden hazırlanmış testere bıçakları farklı testereler için çeşitli farklılıklarda üretilmiştir.

Tilki kuyruğu da denilen bu kılıç testere bıçakları ahşap, ağaç, tahta, metal gibi kesim işlemleriniz için profesyonel olarak üretilmiştir. Bosch S 1243 HM Kılıç Testere Bıçağı karpit uçludur ve tek dişlidir. 215 mm’lik poroton, gazbeton ve tuplaları rahatlıkla kesebilir. Optimum stabiliteyle artırılmış bıçak genişliğine sahip olup son derece kullanışlıdır.

Bosch S 1243 HM Kılıç Testere Bıçak ürünü keskin dişleriyle yorulmadan kesim işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz Bosch kalitesi bir üründür. Yalnızca profesyonel ya da endüstriyel kullanımlarda değil amatör kişilerin de yapabileceği her türlü tadilat, kesme işlemlerinde de son derece işinize yarar. Sivri dişleri en hassas kesim işlemlerin üstesinden rahatlıkla gelecektir.

Inox maddesi yani gerçek paslanmaz çelikten üretilmiş bir üründür ve bu özelliği ile aşınma, yıpranma vb. sorunları asla yoktur. Sert, pürüzsüz bir yapısı olmasıyla birlikte aynı zamanda hijyenik bir kullanım imkanı da sunmaktadır. Güvenli kullanımlar için mutlaka tercih edilmesi gereken son derece kaliteli bir üründür.

Alman teknolojisi Bosch’un bu kılıç testere bıçağı, oldukça kolay ve herhangi bir alet kullanımına gerek kalmadan takılabilen, uzun ömürlü kullanıma sahip bir üründür. Doğru ve kullanıma uygun şekilde kullanıldığında en yüksek performansını gösterecek olan bıçaklardır. Son derece keskin dişleri yüzünden aletin bakımı sırasında azami dikkat sarfetmek gereklidir.

Bu ürünün fiyat avantajını için: Bosch S 1243 HM Kılıç Testere Bıçak 300mm 12”