Bu-Bu Ahşap Takvim ve Saat

Bu-Bu Ahşap Takvim ve Saat

Oyuncak ve kırtasiyede pek çok ürünü piyasaya sunan BUBU markası, Bu-Bu Ahşap Takvim ve Saat ile eğlenceli bir etkinliğe çocukları davet ediyor. Ahşap üzerine rengarenk tasarlanan bu ürün çocukların dikkatini kolaylıkla çekerek öğrenmelerini kolaylaştırabilir.

Bu-Bu Ahşap Takvim ve Saat üzerinde mevsimler, aylar ve günlerin isimleri bulunmaktadır. Üst kısmında bir ayın günlerini gösteren sayılar yerleştirilmiştir. Alt kısımda ise hava olaylarının isimleri yer almaktadır. Ürünün orta kısmına bir saat yerleştirilmiştir. Üzerinde bulunan kavramlar üzerine defalarca konuşabilir, bu kavramları çocuğunuza öğretebilir, kelime hafızasını güçlendirebilirsiniz. Kavramlar arasındaki ilişkiyi görmesi açısından da ürün çok önemlidir. İlerleyen saat ile geçen günler, günleri takip eden aylar ve mevsimler arasında ilişki kurmasını kolaylaştıracaktır.

Hem Dekoratif, Hem Eğlenceli

Ürünün en önemli özelliği de üzerinde bulunan işaretçi ile interaktif bir deneyim sağlıyor olmasıdır. Takvim üzerinde günleri ayları işaretleyebilir, saat üzerinde defalarca egzersiz yapabilirsiniz. Bir anne baba olarak çocuğun dünyasına girmek her zaman mümkün olamayabilir. Bu-Bu Ahşap Takvim size paylaşabileceğiniz pek çok konuyu tek bir ürün üzerinde sunarak çocuğunuz ile kaliteli vakit geçirme fırsatını sunmaktadır.

Oyun çocuğun hayal dünyası ile gerçek dünya arasında kurduğu en güzel bağlantıdır. Çocuklar oyun oynarken zevk alır, paylaşır, motive olur ve öğrenir. BUBU markası 2009 yılında başladığı serüveninde ürün çeşitlerini arttırarak yoluna devam etmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında satışa sunulan birçok ürün ile eğlenerek öğrenmeyi bir araya getirerek çocuk eğitiminde yardımcı olmaktadır.

Çocuklar İçin Özel Takvim

Ürünlerin en önemli hedef kitlesi çocuklardır. BUBU markası geleceğin teminatı olan çocuklar söz konusu olunca daha hassas davranmaktadır. Satışa sunulan birçok üründe olduğu gibi Bu-Bu Ahşap Takvim ve Saatte de kaliteli malzemeden üretilmiş olmasına dikkat edilmiştir. Günümüzde çocuk oyuncaklarında kullanılan malzemelerden kaynaklı bazı sağlık sorunları oluşabilmektedir. Çocuklarımızın gelişimlerine katkıda bulunurken onların sağlığını da önemseyen BUBU satışa sürdüğü ürünlerinin kanserojen madde içermeyen kaliteli malzemeden üretilmesine özellikle dikkat etmektedir. Ürün şeffaf bir ambalaj içerisinde bulunmaktadır.

BUBU Ahşap Takvim Ve Saat Ürün Fiyatı