Bu-Bu Desenli Ahşap Abaküs 24,2×21,5cm

Matematiğe desenli ahşap düzenek üzerindeki rengarenk boncuklarla adım atmaya ne dersiniz?Abaküsler yıllarca hemen hemen her ilkokul çağındaki çocuğun okul çantasında değişmeyen materyal olmuştur.Abaküs çocukların 5,6 yaşlarından itibaren, matematiksel işlemleri, gözleriyle görerek öğrenmelerini sağlar. Bu-Bu Desenli Ahşap Abaküs çocuklara eğlenerek öğrenme fırsatı verir.

Abaküsle Matematik

Çocuklarımızın eline güvenle verebileceğimiz Bu-Bu Desenli Ahşap Abaküs tamamen doğal ahşaptan üretilmiştir. Ahşap çubuklar üzerinde 100 adet, 5 farklı renkte boncuklardan oluşmuştur. Çocuklarımıza zarar verecek katkı maddesi içermediği için ebeveynler güvenerek kullanabilirler. Ahşap zemin üzerindeki renkli harf desenleri ve sayılar abaküsü daha dikkat çekici olmasını sağlamış.

Abaküsün renkli boncuklarını kullanarak çocuklarımıza nesneleri görerek saymayı öğretebiliriz. Basit matematik işlemlerini abaküs üzerinde yapmaya başlayan çocuklar matematik korkusu olmadan sayılarla dost olurlar. Her yeni bilgi ile özgüveni gelişen çocuklar üst düzey matematik işlemleri için deneyim kazanırlar.

Bu-Bu Desenli Ahşap Abaküs 24,2×21,5cm ölçüleri ile ergonomik bir kullanıma sahiptir. Ahşap ayağı sayesinde zemine düzgün bir şekilde oturur ve kullanım kolaylığı sağlar.

Oyun Oynar Gibi Matematik Öğrenimi

Oyun çocuğun hayal dünyası ile gerçek dünya arasında kurduğu en güzel bağlantıdır. Çocuklar oyun oynarken zevk alır, paylaşır, motive olur ve öğrenir. BUBU markası 2009 yılında başladığı serüveninde ürün çeşitlerini arttırarak yoluna devam etmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında satışa sunulan birçok ürün ile eğlenerek öğrenmeyi bir araya getirerek çocuk eğitiminde yardımcı olmaktadır.

Ürünlerin en önemli hedef kitlesi çocuklardır. BUBU markası geleceğin teminatı olan çocuklar söz konusu olunca daha hassas davranmaktadır. Satışa sunulan birçok üründe olduğu gibi Bu-Bu Desenli Ahşap Abaküste de kaliteli malzemeden üretilmiş olmasına dikkat edilmiştir. Günümüzde çocuk oyuncaklarında kullanılan malzemelerden kaynaklı bazı sağlık sorunları oluşabilmektedir. Çocuklarımızın gelişimlerine katkıda bulunurken onların sağlığını da önemseyen BUBU satışa sürdüğü ürünlerinin kanserojen madde içermeyen kaliteli malzemeden üretilmesine özellikle dikkat etmektedir.

Bu-Bu Desenli Ahşap Abaküs 24,2×21,5cm