Bu-Bu Kılıflı Makas

Bu-Bu Kılıflı Makas

Anneler ve babalar bu ürünü gördüklerinde “İşte aradığımız ürün budur.” diyeceklerdir. Çünkü aileler çocuklarının çantalarına makaslarını koyduklarında bir yerlere batabilme ya da delebilme ihtimalleri ile daha önce karşılaşmışlardır. Çocuklarının çantalarına makas koymak ile koymamak arasında kalan veliler artık Bu-Bu Kılıflı Makası çantalarına rahatlıkla koyabilirler.

PVC den üretilmiş bir kılıf içerisinde bulunan Bu-Bu Kılıflı Makasla çocuklar artık güven içerisinde faaliyetlerini yapabilirler. Çünkü çocukların ruh ve beden gelişimlerini destekleyen kâğıt ve makasla yapacakları faaliyetler çok önemlidir. Büyükler ise çocuklarının makas kullanmalarını ellerinden geldiğince geciktirmeye çalışırlar.

Çocuklar için makasları kullanmaları için uygun yaş hangisidir?

Uzmanlar çocukların 24-36 ay arasında makas kullanmaya başlayabileceklerini belirtiyorlar.

Çocuklar için makas seçiminde nelere dikkat etmeliyiz?

Çocukların kendilerine veya çevrelerine zarar vermemesi için makas seçimi çok dikkatli yapılmalıdır. Çocuklar için öncelikle ucu küt olan makaslar tercih edilmelidir. Çocuklar için tasarlanmış yumuşak bir malzemeden yapılmış makaslar daha ergonomiktir.

Çocuklar etkinlik yaparken uygun makası ellerine vermiş olmanız yeterli değildir. Öncelikle makasın doğru tutulması adına gerekli tecrübeleri çocuğa aktarmalısınız. Çocukların makas kullanarak yaptıkları etkinliklerde onlara refakat etmeniz doğru olacaktır.

Çocuk makaslarında da sağlığa zararlı maddeler bulunabilir mi?

Ürünlerin en önemli hedef kitlesi çocuklardır. Maalesef her türlü uyarıya rağmen sağlığımıza zarar verebilecek ürünler yaşantımızın her alanında, her türlü üründe karşımıza çıkmaktadır. En üzüntü verici olan kısmı ise çocuk oyun ve kırtasiye gereçlerinde karşılaşılan sağlığa zararlı maddelerdir. Çocuklar kendilerini bu türlü zararlardan koruyamayacakları için ebeveynler bu konuda dikkatli olmalıdır. Bu konuda bilinçli bir tüketici olarak satın aldığımız ürünlerin standartlara uygunluğuna dikkat etmeliyiz.

BUBU markası geleceğin teminatı olan çocuklar söz konusu olunca daha hassas davranmaktadır. Satışa sunulan birçok üründe olduğu gibi Bu-Bu Kılıflı Makasta da kaliteli malzemeden üretilmiş olmasına dikkat edilmiştir. Günümüzde çocuk oyuncaklarında kullanılan malzemelerden kaynaklı bazı sağlık sorunları oluşabilmektedir. Çocuklarımızın gelişimlerine katkıda bulunurken onların sağlığını da önemseyen BUBU satışa sürdüğü ürünlerinin kanserojen madde içermemesine özellikle dikkat etmektedir. Bu-Bu Ahşap Puzzle Meyveler Avrupa oyuncak standartlarına (EN71) uygun olarak üretilmiştir.

Bu-Bu Kılıflı Makası sağlığa zararlı kanserojen madde içermemektedir.

Farklı renk alternatifleri bulunan Bu-Bu kılıflı makası güvenle kullanabilirsiniz.

Bu-Bu Kılıflı Makas Ürün Fiyatları