Carratu CR003 / 24cm Budama Testere Aparatı Ürün İncelemesi

Carratu CR003/24cm Budama Testere Aparatı Ürün İncelemesi 

Carratu CR003/24cm Budama Testere Aparatı Ürün İncelemesi

Carratu CR003/24cm Budama Testere Aparatı Teknik Özellikler 

Tahrik Motor Gücü: 1-2 hp 

Testere Boyu: 24 cm 

Carratu CR003/24cm Budama Testere Aparatı Ürün İncelemesi 

Carratu CR003/24cm Budama Testere Aparatı Genel Özellikleri 

Carratu CR003/24cm Budama Testere Aparatı kullanımı rahat ve güvenli olup taşıması oldukça kolay olan bir testere ucu olup iki dişli ağızıyla hızlı ve etkili bir kesme işlemi yapılmasına olanak verir. Oldukça sağlam ve keskin yapısıyla en sert dallarda bile minimum güçle çalışmayı sağlar kullanıcısını zorlamaz. 

Carratu CR003/24cm Budama Testere Aparatı ergonomik bir tasarıma sahiptir ve paslanmaz özelliktedir. Carratu CR003/24cm Budama Testere Aparatı Ürün İncelemesi 

Carratu CR003/24cm Budama Testere Aparatı 24 cm lik bir bıçak uzunluğuna sahip olup bu bıçak sayesinde taze dalları veya kurumuş dalları etkin bir şekilde kesmenize yarar ve bahçe bakımınızda kolaylık sağlar.  

Ağaçların daha iyi gelişmelerini sağlamak ve kuvvet vermek için faydasız dalların kesilmesi gereklidir. Budama işlemi ise ağaçtan dal kopararak veya kırarak olmamalıdır keskin bir bıçak veya testere yardımıyla yapılmalıdır. Carratu CR003/24cm Budama Testere Aparatı makas veya çakının kesemeyeceği dalları budamak için kullanılan oldukça keskin ve bitkiye mümkün olduğunca az zarar veren bir aparattır.  

Bir ağaçta budama işlemi esnasında ne kadar çok yara açılırsa ağaç o yaraları kapatmak için o kadar fazla kuvvet harcayacaktır ve bu da meyve vermesini ve büyümesini olumsuz etkileyecektir. Bu sebeple budama işlemi keskin bir aparatla yapılmalıdır.  Carratu CR003/24cm Budama Testere Aparatı keskin olduğu için ağaçta açılan yara oldukça pürüzsüz olur ve ağacın bu yarayı onarması çok daha kısa sürer. 

Carratu CR003/24cm Budama Testere Aparatı Ürün İncelemesi 

Carratu CR003/24cm Budama Testere Aparatı Kullanım Yerleri 

Carratu CR001 aparat ile yüksek dallardaki budama çalışmalarında rahatlıkla kullanılabilir. 

 Carratu CR003/24cm Budama Testere Aparatı Ürün İncelemesi 

Fiyat bilgisi ve satın alma işlemleri için aşağıdaki linki tıklayınız. 

Fiyat bilgisi için lütfen buraya tıklayın