Ceoart Tuval 35×50 Düz

 Ceoart Tuval 35×50 Düz

“Tuval içinde faaliyette bulunulan bir arenadır.” Jackson Pallock

BUBU markası çocuklarımız için çok çeşitli oyun ve kırtasiye gereçleri üretmektedir. Renk renk , çeşit çeşit kırtasiye malzemeleri her yaştan insanların dikkatini çekmektedir. Ceoart Tuval 35×50 düz ölçülerde üretilmiş bir tuvaldir.

Düz Tuvalde Vazgeçilmez

Tuval üzerine resim yapmaya yarayan özel hazırlanmış bezdir. İnsanların kendilerini özgür hissettikleri yerlerden birisi olan tuval neredeyse resim faaliyeti ile eş anlamlıdır. Tuvaller genelde beyaz renkli olarak üretilirler. Ancak farklı renklerde üretilen tuvallerde bulunmaktadır.

Resimlerin, çocukların dünyasında çok özel bir yanı vardır. Resim yaparken kendi dünyalarına dalarlar. Hayal dünyalarından resimlerine aktardıklarına çok dikkat etmelisiniz. Eğer dikkatli bakarsınız onların dünyalarından çok önemli ipuçlarını yakalayabilir ve onların gelişimlerine katkı sağlayabilirsiniz. Belki kelimelerle kendilerini çok iyi ifade edemeyebilirler ama çizdikleri her bir çizgi ile çok şey anlatır.

Çocuklarınıza Tuvalde Resim Çizdirin

Çocuklarınıza resim yapmak için imkân sağladığınızda daha mutlu çocuklar olduklarını gözlemleyebilirsiniz. Belki de bu çalışmalar sırasında onun resme karşı olan yeteneğini keşfedebilir ve çocuğunuzu bu alanda gelişmesi için teşvik edebilirsiniz. Denemeden bilemezsiniz.

Ceoart Tuval 35×50 kullanıcıları resim yaparken zorlamayacak, beyaz renkli, düz bir yapıya sahiptir. Ceoart Tuval 50×70 ve 25×35 ölçüleri de bulunmaktadır. Yuvarlak formları da bulunan ceoart sizi resim yapmaya özendirmektedir.

CEO art markası resimle ilgili çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Markanın bu alandaki tecrübesi kullanıcıların ürünleri kullanırken memnuniyetlerini arttırmaktadır. Resim fırçalarından tuvallere, hazır resi tuvallerinden boyalara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan CEO art   müşterilerinden gelen geri dönüşümlere göre ürün gamını çeşitlendirmektedir. Özellikle okullarda resim atölyelerinin nabzını tutan marka alternatif ihtiyaçlara çözüm bulmaktadır.

Ürün şeffaf bir ambalajla kapalı olarak satışa sunulmaktadır.

Ceoart Tuval 35×50 Düz Ürün Fiyatı