Ceviz Toplama Sihirbazı – Yerden Ceviz Toplama Aparatı İncelemesi

Ceviz Toplama Sihirbazı – Yerden Ceviz Toplama Aparatı İncelemesi

 

Ceviz bahçeleriniz varsa ve cevizleriniz hasattan sonra yerlerde kaldıysa veyahut doğal yollarla yerlerde biriktiyse artık eğilip bükülmeden bu işi halletmeniz mümkün. Ceviz Toplama Sihirbazı – Yerden Ceviz Toplama Aparatı size bu konuda yardımcınız gibi eliniz ayağınız olacak. Bu işi artık sıkılarak değil zevk duyarak yapacaksınız.

Tıpkı bir sihirbaz gibi gezdirdiğiniz yerdeki tüm cevizleri rahatlıkla toplayacak ve sizi eğilmek ve bel ağrılarına maruz bırakmayacaktır. Üstelik sürekli elinizle iş göreceğiniz için tutacağınız sap kısmı sizin için özel ergonomik olarak tasarlandı.

Bu sayede eliniz şişmeden rahatlıkla ceviz toplama işlemini gerçekleştirebileceksiniz. Bu iş öyle kolay olacak ki çocuklarınız bile zorlanmadan cevizleri toplayabilecek hatta yaşlıların bile zorlanmadan yapabileceği bir iş haline gelecektir.

Sihirbazı sapından tutun ve ceviz olan zeminlere gırgır gibi sürtün gırgırın haznesi dolana kadar işleme devam edin. Daha sonra dolan haznedeki cevizleri bir kovaya boşaltın. Üstelik boşaltmanızda tem düğmeli açılan hazne ile yine eğilmeden yapabileceğiniz kolay bir iş.

 

Ceviz Toplama Sihirbazı – Yerden Ceviz Toplama Aparatı Özellikleri Nelerdir?

Elinizle ulaşamadığınız yerlere de Ceviz Toplama Sihirbazı – Yerden Ceviz Toplama aparatı size kolaylık sunacaktır. Bu muhteşem sihirbaz ile saatte kırk ila 80 kilogram arası ceviz toplayabilirsiniz üstelik yorulmadan.

Aparatın özel boşaltma havzası ile topladıklarınızı da kolaylıkla dökmeniz ve biriktirmeniz mümkün. İki ya da iki buçuk ebatlarındaki cevizleri bu aparatımız sayesinde çok rahatlıkla hatta zevkle toplayabileceksiniz. Çocuklara hatta yaşlılara bile zor gelmeyecek bu aparatı her alanda kullanabilir ve cevizlerinizi gönül rahatlığıyla toplayabilirsiniz. Aparatın yeden 2 teli mevcut. Herhangi bir durumda telini kendiniz bile kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Yanı sına paslanmaz çelikten olduğundan uzun süre temiz kullanabilirsiniz.

 

Fiyatı İçin

Ceviz Toplama Sihirbazı – Yerden Ceviz Toplama Aparatı