Çiftlik Evi Oyun Çadırı Oyuncak Çocuk Çadırı Beren BRN-350

Çocuklar için geliştirilmiş olan oyun çadırları ile birlikte çocuklar oldukça keyifli zamanlar geçirebilme şansına sahip olabiliyor. Özellikle de çocukların keyifli zaman geçirebilmeleri için oyunlar oldukça önemli bir rol üstleniyor. Ancak bunun sağlanabilmesi için çocuklara özel ve güvenilir alanlar oluşturulması gerekir. Çünkü çocuklar oldukça kısıtlı refleks yapısına sahiptir ve hareketleri tam olarak gelişmemiştir. Bu sebeple de her türlü riske ilişkin olarak mutlaka çocukların güven altına alınması gerekir. Çiftlik Evi Oyun Çadırı Oyuncak modeli çocuklara hem keyifli hem de güvenli bir oyun alanı oluşturma imkanı veriyor.

Kız ve erkek çocukları için kendi başlarına olduklarında ya da arkadaşları ile bir arada oldukları zaman keyifli oyunları, en güvenli ortamlarda sağlayabilecekleri ortamları sağlıyor. Bu sebeple de günümüzde kız ve erkek çocukları için oldukça yoğun ve sık bir şekilde kullanılmaktadır. Günümüzde ebeveynler, çocuklarına yönelik olarak hem açık hem de kapalı mekanlarda kullanımı gerçekleştirilebilmektedir. Çok kolay bir şekilde kurulabilir olması sayesinde çocukların her istediklerinde oyunlarını yalnız ve arkadaşları ile birlikte oynayabilmeleri sağlanıyor. Kir tutmayan yapısının yanı sıra her zaman oldukça kolay ve pratik bir şekilde temizleme işlemleri de sağlanabiliyor. Çiftlik Evi Oyun Çadırı Oyuncak modeli su ve kir tutmayan yapısı ile çok kısa zaman dilimleri içerisinde kurutuluyor. Bu şekilde çok daha uzun hijyenik ve güvenli bir alanda oyun deneyimi yaşayabiliyor.

Kurulumu gerçekleştirilmesinin ardından 100*70*100 ölçülerini almaktadır. Kaliteli kumaşlardan imal edilen oyun çadırı aynı zamanda da hafif yapısı ile her yere rahatlıkla taşınabilmektedir. Kolay kurulabilir yapısı ile de çocuklara her istediklerinde güvenli bir oyun alanı yaratılabilir. 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygun bir oyun çadırıdır.

Çiftlik Evi Oyun Çadırı Oyuncak Çocuk Çadırı Beren fiyatı