CORA 100 KOMPRESÖR KASNAKLI 100 LİTRE ÜRÜN İNCELEMESİ

CORA 100 KOMPRESÖR KASNAKLI 100 LİTRE ÜRÜN İNCELEMESİ

Cora 100 Kompresör Kasnaklı 100 Litre Özellikleri

Cora 100 Kompresör ürünü, elektrikli el aletleri kategorisinin kompresörler sınıfına dahildir. Ürün kasnaklı kompresör olarak üretilmiştir. Ürün kırmzı rengi ile sevimli bir görünüme sahiptir. Ürün Çin malıdır. Ürünün tek kafası vardır. Elekrikli el aleti kompresör olarak yağlı bir alettir. Ürün 3 tekerliklidir. 2 adet itme sapı mevcuttur.Dış görünümü silindir biçimindedir. Ürünün tüm ekipmanı ömür boyu garanti kapsamındadır. Ürünün bakımı ve yedek parça bulunabirliği kolaydır. Cora 100 Kompresör Kasnaklı 100 litre ürünü lütfen yağ koymadan çalıştırmayınız.

Ürünün Teknik Özellikleri Nelerdir?

* Kasnaklı kompresördür.

* 100 litrelik depo hacmine sahiptir.

* 1.5kw/2hp motor gücü vardır.

* Ürünün özgün ağırlığı 86 kg’dır.

* 194 litrelik hava hacmine sahiptir.

* 8 bar 116 psi çalışma basıncı vardır.

* En uzunluğu 110 cm’dir.

* Boy uzunluğu 48 cm’dir.

* Yükseklik ölçüsü 88 cm’dir.

Cora 100 Kompresör Kasnaklı 100 Diğer Özellikleri

Ürün kolay taşınması için tekerlikli üretilmiştir. 100 litrelik hava kompresörüdür. Ürün gazın hacminin indirgenmesi yolu ile gazın basıncını artırmaya yarayan mekanik bir alettir. Yol yapımında çakılları, kumları bastırıp sıkıştırmak için kullanılan

ağır silindirli araçtır. Atmosfer havasını tıpkı bir yay gibi sıkıştırıp basınçlı hava üretir. Endüstriyel uygulamalarda kompresör dönme hareketini bir elektirik motorundan alır. Cora 100 Kompresörün verimli çalışabilmesi için emiş havasının

temiz ve serin olmasına özen gösterilmelidir. Emiş havası yağmur ile temas etmemelidir. Emiş filtreleri sık sık temizlenmelidir. Emiş filtreleri zamanında değiştirilmelidir.

Cora 100 Kompresör Kasnaklı 100 Litre ürünü üzerine detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için aşağıda bulunan linke tıklayabilirsiniz.

CORA 100 KOMPRESÖR KASNAKLI 100 LİTRE ÜRÜN fiyat  bilgisi linki

CORA 100 KOMPRESÖR KASNAKLI 100 LİTRE ÜRÜN fiyat  bilgisi linki