Cora 50 Kompresör 50 Litre Ürün İncelemesi

Cora 50 Kompresör Ürünü İncelemesi

Cora 50 Kompresör elektirikli el aletleri kategorisinin kompresör sınıfına dahil olan bir alet ve edevattır. Basınçlı hava ihtiyacınıza uygun tiplerin seçiminde ve satış sonrası hizmetlerinde bol ve ucuz yedek parça ile her zaman sizlerledir. Tümüyle bilgisayar kontrollu Cora Makinalarla hassas ve dünya standartlarında üretim yapan firma, tüm ürünlerinde kalitenin en üst sınırlarını zorlamaktadır. Bir gazın basınca karşı akışını sağlayan makina; mekanik kuvveti ve hareketi pnömatik akışkan kuvvetine dönüştürür. Özel olarak: Motorlarda (özellikle uçak motorlarında) yakıtın yüksek verimle yanmasını sağlayan sıkıştırılmış havayı yanma odalarına veren (uçakların turbinli motorlarında türbinle birlikte, türbinin önünde kullanılan) kanatlı eksenel (turbo) kompresördür. Genelde, basınçlı hava makinalarını ve aletlerini çalıştıran basınçlı havayı üreten makinadır.

Cora 50 Kompresör Teknik Özellikleri :

Ürünün çalışma basıncı 8 bar 116 psi’dir.64x28x63 cm ölçülerine sahiptir. 194 lt hava hacmi ile hava akımını kolaylıkla sağlar. Cora 50 Kompresör motor gücü 1.5 kW/2hp’dir. Ürünün ağırlığı 38 kg’dır. Depo hacmi 50 litredir. Ürünün depo hacmi 50 litre olduğu için 50 Litre hava komprasörü adlandırmasını alır ve işlevi de bu yöndedir.

Cora 50 Kompresör Özellikleri Nelerdir?

Atmosferden emdiği havayı kapalı bir kaba veya sisteme basarak sıkıştıran makina. Basınçlı hava üreten kompresörlerin enerji verimi (elektrik ve hidrolik güç kaynaklarına kıyasla) düşük olmasına rağmen, esnek (şartlara uyan, mekanik sıkışmadan dolayı mekanizmayı tahrip etmeyen) kullanım olanaklarından dolayı, hava dışında akışkanın enerji kaynağı olarak kullanılamadığı (tekstil makinaları gibi makinalar, boya tabancaları v.s. aygıtlar) yerlerde, prosesin hava ihtiyacı olan (cam imalatı, hava ile püskürtme v.s.) yerlerde, elektrik ve hidrolik (yağla çalışan pistonlar v.s.) güç kaynaklarına üstünlüğü nedeniyle, basınçlı hava kullanılır.Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak satın alma işlemleri ve fiyat bilgisi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Sitemizi ziyaret etmek için
Fiyat bilgisi ve satın alma işlemleri için