Desa TT 0014 / 14 Diş Takviyeli Tırmık Ürün İncelemesi

Desa TT 0014 / 14 Diş Takviyeli Tırmık Ürün İncelemesi

Desa TT 0014 / 14 Diş Takviyeli Tırmık Ürün İncelemesi başlıklı yazımızda sizlere bir tırmık hakkında işinize yarayabilecek tüm bilgileri vermeye çalışacağız. Ürünümüz 14 adet estetik ve sağlam dişlisi bulunan bir tırmıktır.  Bu sayede özellikle hobi amaçlı kullanımlar sırasında sizleri hiç bir şekilde üzmeyecektir. Öyle ki gerek nispeten daha küçük olması gerekse üretiminde kullanılan kaliteli malzemesi sayesinde çalışmalarınızda size gereksiz bir ağırlık oluşturmayacaktır. Desa TT 0014 / 14 Diş Takviyeli Tırmığı bu özellikleri sayesinde bahçenizi güzelleştirme aracı olarak kullanabileceğiniz gibi son derece sağlam yapısı ile profesyonel hayatta da vazgeçilmez yardımcınız olacaktır.

Desa TT 0014 / 14 Diş Takviyeli Tırmık ideal boyutları ile çiftçilerimizin hasatlarını daha rahat kavrayacak şekilde toparlamasına katkı sağlayacaktır. bu özelliği ile tırmık ile toparlamaya çalıştığınız ürünleri istediğiniz rahatlıkta yönlendirebilecek ve hiçbir zarar verme riskiniz olmayacaktır. Tırmığın dişlileri her iki yöne de rahatça çalışabileceğiniz şekilde üretilmiştir. Kullanım esnasında ister kendinize doğru çekerek isterseniz de ileri geri hareket ettirerek istediğiniz kıvamı yakalayabilirsiniz.

Desa TT 0014 / 14 Diş Takviyeli Tırmık uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz sağlamlık ve kalitede üretilmiştir. Ürünün sap giriş kısmında iki adet taşıyıcı bulunmaktadır. Bu taşıyıcılara destek olarak ayrıca yanlarda da iki adet demir monte edilerek daha da sağlam bir hale getirilmiştir. Desa TT 0014 / 14 Diş Takviyeli Tırmığa tamamen arzunuza göre istediğiniz türden sap monte edebilirsiniz. Ürün plastik, metal yada ahşap tüm materyallere uyum sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Tüm bu özellikleri ile ürün ister hobi amaçlı isterseniz de profesyonel kullanımlarınız da en büyük yardımcınız olacak ve sizleri kesinlikle memnun edecektir.

Detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için

Fiyat bilgisi için