Desa TT 0018 / 18 Diş Takviyeli Tırmık Ürün İncelemesi

Desa TT 0018 / 18 Diş Takviyeli Tırmık Ürün İncelemesi

Desa TT 0018 / 18 Diş Takviyeli Tırmık Ürün İncelemesi başlıklı yazımızda aklınızdaki tüm soru işaretlerini gidermeye yardımcı olacağız. Hobi amaçlı yada profesyonel olarak bir tırmığa ihtiyaç duyuyorsanız bu ürün tam aradığınız özellikleri taşımaktadır.

Desa TT 0018 / 18 Diş Takviyeli Tırmığın 18 dişli olması her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek en ideal ölçüyü yakalamasını sağlamaktadır. Evinizin bahçesindeki güzel görüntüyü bozan istenmeyen otlar ve diğer malzemeleri kolayca temizleyebilmek için bu ürünü kullanabilirsiniz. Aynı zamanda çiftçilikle ilgilenenler için de hasatlarınızı çok rahat bir şekilde toparlayabilmek için de Desa TT 0018 / 18 Diş Takviyeli Tırmığı kullanabilirsiniz. Tırmık, kullanıcısını yoracak derecede gereksiz ağırlıktan kaçınılarak üretilmiş aynı zamanda kaliteden taviz verilmemiştir.

Desa TT 0018 / 18 Diş Takviyeli Tırmık iki yöne de kullanabileceğiniz şekilde üretilmiştir. Bu sayede malzemeleri kendinize doğru çekerek toplayabileceğiniz gibi tırmığın ters tarafı ile de karıştırma ve toplama işlemi yapabilirsiniz. Böylelikle hem iş yükü hem de zamandan kazançlı çıkmış olursunuz.

Desa TT 0018 / 18 Diş Takviyeli Tırmık Ürün Özellikleri;

Desa TT 0018 / 18 Diş Takviyeli Tırmık 18 adet estetik ve dayanıklı dişliden oluşmaktadır.

Ürünün sap giriş kısmında bulunan sabitleyicilere ek olarak yan taraflardan iki adet daha destek demiri ile sağlamlaştırılmıştır.

Kullanım tercihiniz ve arzunuza göre ürüne ister metal, ister demir isterseniz de ahşap sap monte edebileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir.

Desa TT 0018 / 18 Diş Takviyeli Tırmık son derece dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Her türlü kullanımda güvenle tercih edebileceğiniz sağlamlıktadır.

Bahse konu tırmığın dişlileri kullanım esnasında toparlamakta olduğu malzemelere zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Kalitesi ve yukarıda bahsettiğimiz tüm özellikleri ile kullanıcılarını memnun edecektir.

Detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için

Fiyat bilgisi için lütfen buraya