DEWALT DCD700C2 10,8VOLT1,3AH Lİ-İON ÇİFT AKÜLÜ PROFESYONEL VİDALAMA MAKİNESİ İNCELEMESİ

DEWALT DCD700C2 10,8VOLT1,3AH Lİ-İON ÇİFT AKÜLÜ PROFESYONEL VİDALAMA MAKİNESİ İNCELEMESİ

   Vida makinesi zorlu işlerin küçük bir kuvvet kullanılarak yapılabilmesini sağlayan kullanışlı bir el aletidir. Yalnız kullanım sıklığına bağlı olarak olumsuz etkilenmesi, veya pil ömrünün kısa olması gibi problemler yarattığında işinizin yarım kalmasına neden olabilir. DEWALT DCD700C2 10,8VOLT1,3AH Lİ-İON ÇİFT AKÜLÜ PROFESYONEL VİDALAMA MAKİNESİ gerek motor gücü gerekse işin hassaslığına bağlı hızının ayarlanabilmesi ile alanında bir numaradır. Birinci sınıf materyaller kullanılarak üretilmiş bu harika tasarım güvenlik önceliği ile çalışmaktadır. Her türlü nemli, yağışlı vb. Olumsuz koşullarda sağlıklı çalışabilmektedir.

 DEWALT DCD700C2 10,8VOLT1,3AH Lİ-İON ÇİFT AKÜLÜ PROFESYONEL VİDALAMA MAKİNESİ ÖZELLİKLERİ:

DEWALT DCD700C2 10,8VOLT1,3AH Lİ-İON ÇİFT AKÜLÜ PROFESYONEL VİDALAMA MAKİNESİ 24Nm tork gücüne sahiptir. Yüksüz haliyle hızı dakikada 0 – 400 ve 0 – 1500 devirdir. Metal yüzeylerde 10 mm ahşap yüzeylerde 20 mm delme derinliğin sahiptir. Kolay uç değiştirmek olanağı sağlayan 10mm mandren vardır. Kompakt tasarımı sayesinde zor alanlarda dahi pratik çalışma olanağı sağlar. Mükemmel hassasiyete ve kontrole sahiptir. Li-ion akü kullanılmasa dahi şarj potansiyeli uzun süre çalışabilmektedir. Uzun süre çalışma gücüne sahiptir.

15 aşamadan oluşan tork ayarı vardır. Hız ayarı isteğinize bağlı olarak temas yüzeyine göre kolaylıkla ayarlanabilir. Tetik ve sap kısmı kauçuktan üretilmiştir. Kauçuktan üretilen bu sap kısmı titreşim nedeniyle elinizin ağrımamasını sağlamaktadır. Modele ek olarak entegre edilmiş LED lambası vardır. 0 dakika boyunca şarjı ile çalışabilirsiniz. Çift akülü bu ürün, 10,8 V gücünde motoru sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz profesyonel bir donanımdadır. 3.06 kg ağırlığındadır. Taşınabilir ve her türlü zor koşulda profesyonelliğinden ödün vermez. Kullanım rahatlığının yanında paslanmaz ve mekanik etkilere dirençlidir. Dar alanlarda dahi rahat çalışma imkanı sunar. Bir adet takım çantası vardır. Bu sayede aletin muhafazası sağlanmış ve ömrü uzamış olur.