Dewalt DCD716D2 10.8Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap İncelemesi

Dewalt DCD716D2 10.8Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap İncelemesi

   Dewalt DCD716D2 10.8Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap taş, beton, ahşap benzeri yapı malzemelerinde kullanabilmektedir. Diğer ürünlerin, uygulanan yüzeyin hassaslık derecesini hesaba katamaması sonucu oluşan sorunlar görülmemektedir. Modele eklenmiş 15 aşamalı tork ayar mekanizması ile son teknoloji hassaslığı hizmetinize sunmaktadır.

Yapısal özelliklerinin yanında kullanışlı olması ve konfor sağlamasıyla da kalitesini ortaya koyan bir üründür. Elektronik cihazlardaki genel titreşim problemini kauçuk kabza sayesinde çözmektedir. 1.5 Kg ağırlığında olmasıyla erişmesi zor alanlarda çalışma kalitesini arttırmaktadır.

Yanı sıra gene bu alanlar ışık görmediği için ön kısma entegre edilmiş LED sistemi mevcuttur. Standart ekipmanında bir adet taşıma çantası bulunmaktadır. Çalışma çantası fiziksel etmenlere karşı oldukça dayanıklı olmasıyla ürünün zarar görmesini engellemektedir. Çift akü sistemi olması ile işiniz uzun olsa da kesinti yapmadan uzun süreli kullanım olanağı sağlamaktadır. Profesyonel kullanıma son derece uygun bu ürünün şarjı 40 dakika dayanabilmektedir.

 Dewalt DCD716D2 10.8Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap Özellikleri Nelerdir?

 Dewalt DCD716D2 10.8Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap 30 Nm tork gücüne sahip olmasıyla ahşap metal ve duvar yüzeylerde sırasıyla 20mm, 10mm, 8mm delme potansiyeline sahiptir. Dakikada 0-22500 darbe gücüne sahiptir. Bunun yanında şanzımanı sayesinde hız ve dönüş ayarı yapılabilmektedir.

Şanzıman iki vitesi olmasıyla koşula göre çalışma imkanı sağlamaktadır. 2 adet aküyle gelen standart ekipman manyetik uç yuvasına da sahiptir. Ucun kolay değiştirilebilmesi için 10mm Metal ön kovanlı mandren vardır. Yüksüz hızı dakikada 0-400/ 0-1500 devirdir.

Li-ion aküsü sayesinde uzun süreli kullanım fırsatı vardır. Li-ion akü ne kadar soğuk olursa olsun şarjını koruma özelliği ile ne zaman isterseniz anında kullanıma sokabileceğiniz donanıma sahiptir.

Fiyatı için tıklayınız

Dewalt DCD716D2 10.8Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap