Dewalt DCD778S2T 18Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap İncelemesi

Dewalt DCD778S2T 18Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap İncelemesi

El aletlerinin profesyonel kullanıma uygun olması, konforlu kullanım imkanı, kullanıcıyı yormaması gibi barındırması gereken pek çok kriter bulunmaktadır. Vidalama ve delme işlemlerinde piyasada birçok ürün bulunmaktadır.

Dewalt DCD778S2T 18Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap bu ürünlere kıyasla kompakt bir tasarıma sahip olup çalışırken sizi yormaz.

Yapısındaki Li-ion akü kullanım dışıyken şarj kapasitesini sürekli tutma özelliğine sahiptir. Bu avantajı dolayısıyla ürünün kullanım ömrünü uzatmaktadır. Taş, beton vb. zeminlerde delme işleminde kullanılabilir. Tork ayarı 17 aşamadan oluşmakla beraber çalışma hassasiyetine göre profesyonel işçilik hizmeti sunmaktadır. Yanı sıra vidalama işlemlerinizde kontrolün tamamıyla sizde olması ve hassasiyeti arzu ettiğiniz ölçülere getirmenizi sağlar.

Kabza yapısı titreşim emici özelliği sayesinde konforlu kullanım sağlamaktadır. Işık almayan veya dar alanlarda düzgün çalışabilmeniz için LED aydınlatma sistemi vardır.

Dewalt DCD778S2T 18Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap Özellikleri Nelerdir?

   Dewalt DCD778S2T 18Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap 65 Nm tork kuvvetine sahiptir. Metal zeminlerde 13mm derinliğe inebilirken bu oran ahşapta 30mm dir. Şanzıman sağ sol manevra ayarlamasının hassas olması ve işe göre hız uygulaması amacıyla iki viteslidir. Yüksüz hızı dakikada 0-500 / 0-1750 devir yapabilmektedir.

Standart ekipmanı içerisinde 2 adet akü, 40 dakikaya kadar dayanan şarj aleti ve aletlerinizi koruyabileceğiniz bir adet taşıma çantası vardır. 1.68 kg ağırlığı ile kolay kullanım sağlar. Tek elle rahatça kullanabileceğiniz bu ürün hızlı uç değiştirebilmeniz adına anahtarsız metal mandren içermektedir.

Otomatik mil kilitli olup rahat iş yapma olanağı vermektedir. Bunun yanında kayar akü sistemi ile de akü değişimi dakikalar içinde yapılabilmektedir. Profesyonel kullanıma uygun üretilmiş bu ürün alanında en sık tercih edilen üründür.

Fiyatı için tıklayınız:

Dewalt DCD778S2T 18Volt/1.5Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Darbeli Matkap