Dewalt DT7909 25 Adet Ph2 Vidalama Uç Seti İncelemesi

Günümüzde vidalama işlemlerine yönelik pratiklik kazandıracak özel ekipmanlarda yaygın olarak kullanılıyor. Yapı, inşaat ve üretim sahalarında sıkça kullanılan bu ekipmanlar sayesinde fazla efor gerektiren vidalama işlemleri hem hızlı hem de kolay şekilde gerçekleştirilebiliyor. Özellikle de yüksek potansiyelde vidalama gerekliliği bulunan alanlarda hızlı ve seri vidalama verimliliğin bulunması çok önemlidir. Bu sayede hem uygulama sürelerinin kısalması hem de iş gücü tasarrufu sağlanabiliyor. Bu tip avantajları ile vida tipine uygun farklı vidalama uçlarından oluşan setler öne çıkıyor. Dewalt DT7909 25 Adet Ph2 Vidalama Uç Seti ürünü, kaliteli ve geniş yelpazesi ile pek çok farklı vidalama uygulaması için pratik bir çözüm sağlıyor.

İçeriğinde yer alan farklı Ph2 vida uç seçenekleri sayesinde, uygulama sırasında karşılaşılan ya da gerekli olan farklı vida tipi için kolayca tornavida hazırlığı yapılabiliyor. Uç kısmı uç geçirmeli formda tasarlanan özel tornavida modellerinin ucuna standart şekilde vidalama uçları oturtulabiliyor. Vidalama gerçekleştirilecek, vida tipine göre anında ve kolay şekilde uç değişimi gerçekleştirilerek, kesintisiz şekilde uygulamaların sürdürülmesi sağlanabiliyor.

Dewalt DT7909 25 Adet Ph2 Vidalama Uç Seti Özellikleri

Ph2 tipteki vidalama uçlarından toplamda 25 adet seçenek içermektedir. Ürün içerisinde yer alan vidalama uçları, matkap uçlu vida modellerine uygun şekilde kullanılabilmektedir. Vidalama uçlarının malzemeleri arasında mıknatıs özelliği de yer almaktadır. Bu özelliği sayesinde tornavida uç giriş kısmına etkin bir şekilde sabitlenebiliyor. Böylelikle yüksek güç uygulanması gereken hallerde ucun çıkması gibi bir durum söz konusu olmuyor. Ayrıca vidalama uçlarının mıknatıs özelliğinin bulunması vidayı etkin bir şekilde tutabilmesini sağlıyor. Vidanın, vidalama ucuna mıknatıs özelliği sayesinde tutturulması sayesinde erişilmesi güç noktalarda dahi rahat ve etkin bir vidalama gerçekleştirilebiliyor. Paket içerisinde yer alan 25 adet Ph2 nitelikli vidalama uçlarının her birinin boyu ise 25 milimetredir. Bu durumda ideal yükseklik mesafesinden en dar alanlarda da çalışma kabiliyetinin kazanımına olanak veriyor.

Dewalt DT7909 25 Adet Ph2 Vidalama Uç Seti fiyatı