Dewalt DT7913 15 Adet Ph2 Vidalama Uç Seti İncelemesi

Vidalama işlemlerinde kullanılan pek çok farklı nitelikli vida tipi bulunuyor. Uygulanan yüzey yapısına uygun şekilde dizayn edilen farklı özellikleri bulunan vida tiplerinin baş kısımları da farklı tasarım şekline sahiptir. Bu durumda gerçekleştirilen uygulamalar sırasında farklı vida kullanımının, farklı tornavida gerekliliklerinin oluşmasına neden oluyor. Ahşap, çelik ve daha pek çok farklı malzemeye uygulanabilir olan Ph2 vida tipine göre de özel vidalama uç setleri bulunuyor. Farklı boyut ve özelliklerde olan baş kısımları bulunan Ph2 vida tipleri için Dewalt DT7913 15 Adet Ph2 Vidalama Uç Seti ürününde 15 farklı nitelikte vidalama uçları bulunmaktadır.

Matkap uçlu vidalar olarak isimlendirilen Ph2 tipli vida tipleri de kendi içerisinde farklılıklar barındırmaktadır. Vidanın boyutlarına göre daralan ve genişleyen tornavida ucu giriş kısımları, standart bir tornavida kullanımına imkan vermez. Bu yüzden de uç kısmı açık ve mıknatıslı olan özel tornavidalar bulunur. Bu tornavida modellerinin uç kısımlarına vidalama uçları takılarak, kullanımı gerçekleştirilir. Böylelikle hem hızlı hem de kolay bir şekilde vida tipinin ölçü ve boyutlarına uygun vidalama ucu takılarak, etkin bir uygulama gerçekleştirilebilir. Bu fonksiyon özellikle de yüksek uygulama potansiyelinin bulunduğu alanlarda çalışanlar açısından önemli bir zaman tasarrufu ve işlem kolaylığı sağlamaktadır.

Dewalt DT7913 15 Adet Ph2 Vidalama Uç Seti Özellikleri

15 adet farklı uç ölçülerine sahip olan Ph2 vidalama ucu seçeneği paket içeriğinde yer alır. Her bir uç farklı ebatlarda Ph2 vida tipine uygundur. Set içerisinde yer alan 15 adet Ph2 vidalama ucunun her biri 25 milimetrelik bir boya sahiptir. Bu sayede tornavida girişi zor ya da imkansız olan dar ve derin noktalarda da vidalama işlemlerinin pratik ve etkin bir şekilde gerçekleştirilmesi mümkün olabiliyor. Ayrıca kaymayı önleyen özel mıknatıs özelliği de bulunur. Bu mıknatıs özelliği sayesinde vidalama uygulanacak vidanın, vida ucu tarafından etkin bir şekilde tutulmasını sağlar. Böylelikle dar ve derin noktalarda vidalama ucuna, mıknatıs özelliği ile tutturulan Ph2 vida tipi için rahatlıkla vidalama gerçekleştirilebiliyor.

Dewalt DT7913 15 Adet Ph2 Vidalama Uç Seti fiyatı