Dewalt DT8275 11 Parça Karpit Dişli Delik Testere Seti İncelemesi

Kablo döşeme gibi uygulamalar açısından kesim imkanı sağlayan özel testere ürünlerine yönelik olarak farklı uç seçenekleri bulunmaktadır. Özel kesim işlemlerinin hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirilmesi açısından son derece önemli olan bu uçlar, sektörel çalışmalar çerçevesinde yaygın olarak kullanılıyor. Özellikle de elektrik hizmetleri alanında yaygın olarak kullanılan bu dişli delik testere uçları sayesinde kablo döşeme işlemleri daha pratik ve daha hızlı şekilde gerçekleştirilebiliyor. Dewalt DT8275 11 Parça Karpit Dişli Delik Testere Seti ürünün geniş uç seçeneklerinden oluşan bir takım olması sayesinde farklı kullanım alanı ve gereksinimlerine göre etkin kullanım gerçekleştirilebiliyor.

Yüksek dayanıklılıkları ile farklı yüzeyler üzerinde de etkin biçimde kullanımı uygundur. Dİşli delik testere uçlarının sağladığı fonksiyonel kesim imkanı sayesinde elektrik uygulamalarında önemli bir işlev avantajından yararlanılabiliyor. Özellikle de kablo döşeme işlemlerine ilişkin olarak kabloların geçişinin pratik şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Dayanıklı ve fonksiyonel yapıları sayesinde en yoğun kullanım performansında dahi uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Isınma gibi faktörlere karşı mevcut olan kaliteli malzemeleri ile önlem oluşturduklarından sık ve yoğun kullanımların kesintisiz olarak gerçekleştirilmesi de mümkündür.

Dewalt DT8275 11 Parça Karpit Dişli Delik Testere Seti Özellikleri

Dewalt kalitesi ve dayanıklılığı bulunan 11 adet farklı karpit dişli delik testere uç seçeneği bulunuyor. Dewalt DT8275 11 parça karpit dişli delik testere seti ürününde yer alan tüm parçalar elektrik döşeme gibi hizmet alanlarında kullanıma uygundur. Set içerisinde 2 adet altıgen şaft mil, 2 adet merkezleme ucu bulunmaktadır. Ayrıca 16 milimetrelik, 20 milimetrelik, 25 milimetrelik, 32 milimetrelik, 40 milimetrelik, 51 milimetrelik ve 64 milimetrelik delik testere uçları bulunuyor. Bu sayede de set sayesinde sektörel çalışmalarda gereksinim duyulan genişlik ve derinliklerde kesme işlemlerinin gerçekleştirilmesi mümkündür. Böylelikle önemli seviyede zaman tasarrufu elde edilebiliyor ve işlem kolaylığı oluşturulabiliyor.

Dewalt DT8275 11 Parça Karpit Dişli Delik Testere Seti fiyatı