Dewalt DT9700 4 Adet SDS-Plus Delici Uç İncelemesi

Profesyonel yapı uygulamalarında yüzey delme işlemleri pek çok farklı etken dolayısı ile gerçekleştirilir. Özellikle de vidalama, bağlantı kanalı oluşturma ya da daha farklı nedenler için beton ve tuğla gibi yüzeyler üzerinde delme işlemi gerçekleştirilebiliyor. Bu tip delme işlemlerinde daha modernize çalışmalar kapsamında matkap ürünleri yaygın olarak kullanılıyor. Dewalt DT9700 4 Adet SDS-Plus Delici Uç ürünü ise matkap ürünlerinde etkin ve kaliteli bir delme işleminin sağlanabilmesi için yüksek dayanıklılık sağlıyor.

Her bir ucun yüksek dayanıklılığa ve paslanmaz yapıya sahip olması sayesinde en zorlu zeminler üzerinde dahi etkin bir şekilde delme işlemi gerçekleştirilebiliyor. Özellikle de beton, tuğla ve demir gibi yüzeylerde hızlı ve etkin delme işlemlerine karşı yüksek dayanıklılığı bulunuyor. Bu çerçevede de yapı onarım, inşaat ve daha farklı sektörlerdeki yoğun kullanım potansiyelinin bulunduğu profesyonel çalışmalarda kullanım için uygundur. Her matkap modeline uygun ölçü ve boyutlarda olması sayesinde yüzey üzerinde uygulanacak delme işlemine göre uygun kullanım sağlar. Buna göre uzunluk ve kalınlık gibi farklı oranlarda delme işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

Dewalt DT9700 4 Adet SDS-Plus Delici Uç Özellikleri

Dayanıklı set paketi içerisinde kendisine özel haznesi bulunan 4 adet SDS-Plus delici uç bulunmaktadır. Dewalt DT9700 delici uç ürününde 4 adet SDS-Plus uç bulunmaktadır. Uçların her biri farklı boy ve kalınlık ölçülerine sahiptir. Buna göre 1 adet 5 milimetre*110, 1 adet 6 milimetre*110, 1 adet 8 milimetre*160 ve 1 adet 10 milimetre*160 ölçülerinde Extreme2 delici uç bulunur. Kırılmaz ve açılır-kapanır özel paketi bulunan set, yüksek dayanıklılığı sayesinde tüm çalışma alanlarına rahatlıkla taşınabilir. Paslanmaz ve kırılmaz özelliği sayesinde en zorlu ve en kötü koşullarda dahi yüksek performanslı bir kullanım gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Ayrıca alet çantasında rahatlıkla taşınabilen kilitli yapısı sayesinde uçların kaybolma riski ortadan kalkmaktadır.

Dewalt DT9700 4 Adet SDS-Plus Delici Uç fiyatı