Dewalt DT9701 7 Adet SDS-Plus Delici Uç İncelemesi

Duvar ve ürün delme işlemlerinde yüksek direnç söz konusu olması durumunda matkap ile hızlı ve pratik delme sağlanabilir. Vidalama ya da bağlantı uygulamaları için gerçekleştirilecek delme işlemleri için kullanılan matkap ürünlerinde farklı uç seçenekleri bulunuyor. Mil anahtarı sayesinde rahatlıkla matkap ucuna takılan delici uçların değişimi gerçekleştirilebiliyor. Delme işleminin uygulanacağı yüzeyin özelliklerine göre uygunluğu bulunan farklı delici uç modelleri bulunmaktadır. Dewalt DT9701 7 Adet SDS-Plus Delici Uç ürünü de pek çok farklı zeminde etkin güçte delme işleminin gerçekleştirilmesi açısından son derece yüksek bir performans sağlamaktadır.

Aşınma ve yıpranmaya karşı yüksek dayanıklılığı bulunan delici uçlar, paslanmaz özellikleri de sahiptir. Böylelikle ıslak yüzeylerde ya da kötü hava koşullarında da kullanım açısından uygundur. Matkap ile yakalanan yüksek devir kapasitesine uyumlu bir dayanıklılığı bulunan delici ucun, uzun ömürlü bir kullanımı bulunmaktadır. Özellikle de uzun ömürlü dayanıklılığı sayesinde en sert yüzeylerde dahi kırılma ya da yamulma meydana gelmeden kullanımı gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca her matkap modeline uygun bir bağlantı uç noktası bulunması sayesinde delici uçlar her alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Dewalt DT9701 7 Adet SDS-Plus Delici Uç Özellikleri

7 adet paslanmaz ve güçlendirilmiş SDS-Plus delici uç paket içeriğinde yer almaktadır. Dewalt DT9701 SDS-Plus delici uç ürünün içeriğinde 7 adet farklı boyutlarda ve kalınlıklarda delici uç seçeneği bulunuyor. 1 adet 5*110 milimetre, 1 adet 6*110 milimetre ve 1 adet 7*110 milimetrelik delici uç bulunmaktadır. Ayrıca 1 adet 6*160 milimetre, 1 adet 8*160 milimetre ve 1 adet 10*160 milimetre delici bulunur. Ayrıca 1 adette 12*166 milimetre delici uç yer almaktadır. Yüksek dayanıklılığa sahip olan güçlendirilmiş plastik nitelikli taşıma kabı sayesinde her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Kolay şekilde taşınabilmesi için paketi içerisinde her delici uç için özel olarak oluşturulmuş yerleştirme haznesi bulunuyor. Böylelikle kullanım sırasında hangi ölçüde olduğunu bilerek, pratik bir şekilde kullanımı mümkündür. Mil anahtarı ile son derece pratik bir şekilde tüm matkaplara takılabilir.

Dewalt DT9701 7 Adet SDS-Plus Delici Uç fiyatı