Dewalt DWA4521CFA 100 Adet 115×2,5mm Metal Taşlama Diski Bombeli İncelemesi

Taşlama grubu makinalar sayesinde metal yüzeylerde kesme ve taşlama işlemleri son derece kısa sürelerde en kaliteli şekilde gerçekleştirilebiliyor. Özellikle de metal yüzeylerin yüksek direncini kıracak ve etkin bir çalışma kabiliyeti sağlayacak yüksek devir hızı kapasitelerine ulaşılabiliyor. Böylelikle de metal ürün ve yüzeylerdeki kesme ya da taşlama işlemleri etkin bir şekilde, kısa zaman dilimlerinde gerçekleştirilebiliyor. Bombeli disk modellerinin kullanımının gerçekleştirilmekte olunduğu taşlama makinalarındaki taşlama haznesindeki disk için değişim gerçekleştirilebiliyor. Kırılan ya da işlevini tamamen kaybetmiş olan taşlama diskinin değişimi için Dewalt DWA4521CFA 100 Adet 115×2,5mm Metal Taşlama Diski Bombeli ürünü fonksiyonel bir çözüm sağlar.

Sektörel uygulamalarda taşlama işlemi gerçekleştirilerek çapakları ve kabarıklıkları temizlenecek olan metal için özel şekilde bombeli formda disk üretimi gerçekleştirilir. Metal taşlama diskleri bombeli yapıları sayesinde güçlü ve dinamik bir taşlama gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Farklı kalınlıklarda ve sertlikteki yüzeylerde etkin bir çalışma gerçekleştirilmesine yardımcı olan taşlama diskleri sayesinde artık uygulamalar daha kısa sürelerde tamamlanabiliyor.

Dewalt DWA4521CFA 100 Adet 115×2,5mm Metal Taşlama Diski Bombeli Özellikleri

Her bir paket içeriisnde 100 adet bombeli metal taşlama diski bulunmaktadır. Bombeli tasarımları ile taşlama grubu makinalardaki taşlama haznesine uyumlu olarak kullanımı gerçekleştirilebilmektedir. Dewalt DWA4521CFA metal taşlama diski sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sağlanabiliyor. Özellikle de en yoğun metal taşlama işlemlerinde dahi etkin çözümler sağlanabiliyor. 100 adet 115*2.5 milimetrelik ölçülerde metal taşlama diskleri pakette bulunmaktadır. Üründe yer alan her bir bombeli metal taşlama diski ile dakikada 13.300 devir hızı kapasitesine ulaşılabiliyor. Böylelikle taşlama işlemlerinin çok daha profesyonel standartlarda gerçekleştirilmesi mümkün oluyor. 80m/s kapasiteli bombeli metal disklerinin kaliteli malzemeleri ve yıpranmaya karşı özel korumaları sayesinde son derece uzun süreli kullanımları gerçekleştirilebiliyor. Böylelikle sürekli disk değişimi gerekliliği bulunmaz.

Dewalt DWA4521CFA 100 Adet 115×2,5mm Metal Taşlama Diski Bombeli fiyatı