Dewalt DWA4521FA 100 Adet 115×2,5mm Metal Kesme Diski Düz İncelemesi

Metal ürünler hem sert hem de yüksek dirençli ürünler olmaları nedeni ile kesim işlemlerinde yüksek kuvvet gerekliliği bulunuyor. Ancak söz konusu kuvvetin, ciddi devir hızı oluşturması ile metal ürün ve yüzeylerde kesme işlemleri sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bu çerçevede de özel metal kesme imkanı sağlayan özel taşlama grubu makinalar bulunmaktadır. Bu makinalar aracılığı ile metal ürünlerde kesme işlemleri hem hızlı hem de kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. Ancak taşlama grubu makinalarda kullanılan metal kesme disklerinde zaman içerisinde fonksiyon kayıpları ya da kırılma gibi sorunlar meydana gelebiliyor. Dewalt DWA4521FA 100 Adet 115×2,5mm Metal Kesme Diski Düz ürünü güçlendirilmiş yapısı ile 100 defaya kadar taşlama grubu makinalarda metal kesme diski değişim imkanı veriyor.

Yıpranan, kırılan ya da fonksiyon kaybı yaşayan metal kesme disklerinin değişimi için üretilen ürünün yüksek dayanıklılığı ile uzun ömürlü kullanım sağlanabiliyor. Metal kesme diskinin yüksek direnç ve kuvvet kapasitesi sayesinde en yoğun kesim işlemlerinin uygulandığı çalışmalarda dahi kullanımı uzun ömürlü oluyor.

Dewalt DWA4521FA 100 Adet 115×2,5mm Metal Kesme Diski Düz Özellikleri

Metal yüzey ve ürünlerde kesim işlemlerinin istenen işlem alanında olması ve düz şekilde olması açısından etkin bir kullanım sağlar. Yüksek dayanıklılığı bulunan Dewalt DWA4521FA metal kesme diski ürünü düz kesimlerde kullanıma uygundur. Kaliteli yapısı sayesinde dakikada 13.300 devir hızı kapasitesine kadar uyumluluk sağlamaktadır. Bu özelliği ile 13.300 devir/dk kapasitesine sahip olan taşlama grubu makinalarda kesme işlemi için kullanıma uygundur. Maksimum 80m/s kapasitesi ile uzun süreli kullanımlar açısından da uyumludur. Her paket içerisinde 100 adet 115*2.5 milimetrelik ölçülere sahip olan metal kesme diski bulunur. Düz ve etkin kesim işlemleri için sektörel olarak yoğun performanslı bir kullanım sağlar. Hem hız hem de maliyet açısından önemli tasarrufların elde edilebilmesi mümkün olur.

Dewalt DWA4521FA 100 Adet 115×2,5mm Metal Kesme Diski Düz fiyatı