Dewalt DWA4524FA 25 Adet 180x3mm Metal Kesme Diski Düz İncelemesi

Metal kesim işlemleri için üretilmiş olan özel metal kesme diskleri sayesinde kesim işlemleri daha verimli hale geliyor. Özellikle de taşlama grubu makinaların yüksek motor gücü ve devir hızı kapasitesi sayesinde kesim işlemleri kısa sürede tamamlanabiliyor. En kalın metal ürünlerde dahi kesim işlemlerinin çok hızlı şekilde gerçekleştirilmesi iş verimliliğinin önemli oranda arttırılmasını sağlıyor. Bu nedenle de sektörel çalışmalarda taşlama grubu makina ürünleri metal kesme işlemleri için yoğun olarak kullanılıyor. Dewalt DWA4524FA 25 Adet 180x3mm Metal Kesme Diski Düz ürünü taşlama grubu makinalarında kullanılan metal kesme disklerinin yıpranması halinde değişim için uygundur.

Taşlama grubu makinalarda kullanılmış olunan metal kesme disklerinin olağan dışı şekilde kırılması ya da zaman içerisinde kesim fonksiyonunu yitirmesi halinde değiştirilebilir. Metal kesme diskinin değişimi ile taşlama grubu makinalar daha uzun ömürlü bir kullanıma sahip olur. Ayrıca metal kesme işlemlerinde yeniden yüksek verimlilik kapasitesi elde edilebilir. Son derece pratik ve kolay bir şekilde taşlama makinalarında yer alan metal kesme disklerinin değişimi gerçekleştirilebilir. Güçlendirilmiş yapıya sahip olan metal kesme diski sayesinde pek çok farklı nitelikteki ve kalınlıkta metal için kesim işlemi uygulanabilir.

Dewalt DWA4524FA 25 Adet 180x3mm Metal Kesme Diski Düz Özellikleri

Yapısal dayanıklılığı çerçevesinde Dewalt DWA4524FA metal kesme diski dakikada 13.300 devir hızı kapasitesini destekleyebilmektedir. 80m/s kapasiteye ship olan metal kesme diski ile düz metal kesim işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Özellikle de 180*3 milimetrelik ölçüleri ile kalın metallerde de kesme işlemi için kullanıma uygundur. Sadece düz metal kesim işlemleri için uygun olması nedeni ile taşlama makinalarında kesim haznesinde kullanım için uygundur. Uzun ömürlü kullanım yapısına sahip olan metal kesme diski ürünün her bir kutusunda toptan satışa ilişkin 25 adet bulunmaktadır. Böylelikle sektörel olarak gerçekleştirilecek tüm metal kesme işlemlerine ilişkin olarak ekonomik bir çözüm sağlamaktadır.

Dewalt DWA4524FA 25 Adet 180x3mm Metal Kesme Diski Düz fiyatı