Dewalt DWA4525CFA 25 Adet 230×2,5mm Metal Taşlama Diski Bombeli İncelemesi

İnşaat, yapı veya metal doğrama gibi sektörlerde çok yoğun standartlarda gerçekleştirilen metal taşlama işlemleri için taşlama makinaları kullanılıyor. Yüksek motor hacmi ve kapasitesi ile dakikada çok yüksek devir kapasitelerine ulaşabilen diskler ile metallerde kesme ve taşlama işlemlerinin gerçekleştirilmesi mümkün oluyor. Metal sertliğine ve direncine uygun yapısal özellikleri bulunan bu diskler kesme ve taşlama için farklı modellere sahiptir. Bu kapsamda da bombeli metal taşlama diskleri sayesinde en sert metallerdeki taşlama işlemleri için önemli kolaylık ve zaman tasarrufu oluşturulabiliyor. Dewalt DWA4525CFA 25 Adet 230×2,5mm Metal Taşlama Diski Bombeli ürünü sayesinde taşlama grubu makinalarda taşlama fonksiyonu kesintisiz olarak, çok uzun süreli şekilde kullanılabiliyor.

Metal yüzeylerdeki çapakların alınması ile birlikte parlak ve pürüzsüz bir yüzeyin elde edilebilmesi için metal taşlama diskleri kullanılmaktadır. Bombeli metal taşlama diskleri taşlama grubu makinalarının taşlama diski haznesine uyumlu olarak geliştirilmektedir. Bu çerçevede de makinada mevcut olarak kullanılan metal taşlama diskinin yıpranması sonucunda değişiminin gerçekleştirilmesi mümkündür. Birkaç dakika içerisinde çok kolay şekilde değişimi gerçekleştirilebilen yeni metal taşlama diski ile yeniden ilk günkü performansında verimlilikte kullanım gerçekleştirilebiliyor. Böylelikle metal taşlama işlemleri çok daha rahat ve çok daha hızlı şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Dewalt DWA4525CFA 25 Adet 230×2,5mm Metal Taşlama Diski Bombeli Özellikleri

Maksimum dakikada 13.300 devir hızı kapasitesine sahip olan taşlama grubu makinalar ile kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Dewalt DWA4525CFA ürünün metal taşlama diskleri bombeli yapıya sahiptir. 80m/s kapasiteye sahip olan bombeli metal diskleri sayesinde kalın ve geniş yüzeylerde de kesintisiz taşlama gerçekleştirilebiliyor. 230*2.5 milimetrelik ölçülerde 25 adet kaliteli metal taşlama diski her paket içerisinde yer alıyor. Böylelikle kurumsal faaliyetlerde metal taşlama işlemleri uzun süreler kesintisiz olarak sorunsuz ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Dewalt DWA4525CFA 25 Adet 230×2,5mm Metal Taşlama Diski Bombeli fiyatı