Dewalt DWA4525FA 25 Adet 230x3mm Metal Kesme Diski Düz İncelemesi

Metal ürünlerin çok sert yapıda olması kesim işlemlerinde yüksek kuvvet ve güçlü devir hızı kapasitesinin gerekli olmasına neden oluyor. Özellikle de kesim işleminin düz biçimde yapılabilmesi açısından mutlaka yüksek devir dönüş gerekmektedir. Böylelikle metalin direncinin kırılarak, etkin bir kesim işlemi gerçekleştirilebilir. Metal kesme disklerinin kullanıldığı taşlama makinaları ile metal ürünlerde kesme işlemleri son derece pratik ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Dewalt DWA4525FA 25 Adet 230x3mm Metal Kesme Diski Düz ürünü sayesinde çok uzun süreli olarak kesintisiz şekilde metal kesme işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi mümkündür. Yüksek dayanıklılığa sahip olan metal kesme diskleri ile aşırı kalın olan metaller dahi zorlanmadan, rahatlıkla kesilebiliyor.

Güçlendirilen yapıları sayesinde metal kesme diskleri, metalin dirençli yapısına ve taşlama makinasının yüksek devir hızı kapasitesine karşı dayanıklıdır. Özellikle de yüksek performansta kullanım ile ortaya çıkabilecek ısınma sorunlarına karşı etkin çözümler sağlamaktadır. Böylelikle kesintisiz olarak en yoğun şekilde kullanım performansının elde edilebilmesi mümkündür. Metal kesme disklerindeki mevcut olan düz kesim özelliği sayesinde metal ürünlerin kesimleri düz bir şekilde yapılabiliyor.

Dewalt DWA4525FA 25 Adet 230x3mm Metal Kesme Diski Düz Özellikleri

230*3 milimetrelik ölçüleri ile farklı ölçü ve kalınlıklarda olan metal kesme işlemleri içinde taşlama makinasında kullanılabilmektedir. Son derece pratik bir şekilde eski metal kesme diski çıkartılarak, yerine yenisinin takım işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Böylelikle çok kısa süre içerisinde yeniden taşlama makinasında metal kesim işlemlerinin gerçekleştirilmeye başlanması mümkün oluyor. Dewalt DWA4534FA metal kesme diski ürünü dakikada 13.300 devir hızı kapasitesine kadar destekleyebiliyor. 13.300 devir hızını 1 dakikada yakalayabilen taşlama makinası modellerinde kullanım açısından uygundur. 80m/s özelliklere sahip olan metal kesme diski sayesinde kurumsal olarak gerçekleştirilen faaliyetlerde kesim işlemleri için uzun zamanlar ayrılması gerekliliği bulunmaz.

Dewalt DWA4525FA 25 Adet 230x3mm Metal Kesme Diski Düz fiyatı