Due Buoi 133/20 Çift Ağız Budama Makası 20cm Ürün İncelemesi

Due Buoi 133/20 Çift Ağız Budama Makası 20cm Ürün İncelemesi

Due Buoi Çift Ağız Budama Makası’nın Genel Özellikleri

Makas Türü: Budama Makası

Ağız Tipi: Çift Ağız

Boy Uzunluğu: 20cm

Yapısı: Dövme çelik

Üretici Firması : Due Buoi

Ürünün Menşei: İtalyan

Due Buoi Çift Ağız Budama Makası’nın  Özellikleri Nelerdir?

Due Buoi Çift Ağız Budama Makası özellikle meyve budama işlerinde kullanılır.  Due Buoi  markası Çift Ağız Budama Makası’nı çift ağızlı sistemi ile  ilk üreten firma özelliğini taşır ve ilk çift ağızlı gerçek orjinal markası niteliği ile piyasaya sunulmuştur. Ürünün özgün ağırlığı 1000 kg’dır. Due Buoi Çift Ağız Budama Makası’nın uzunluğu 20 cm’dir.

Ağaç dallarından gül fidanlarına ve süs bitkilerine kadar her bitkide, budama makası bahçenizi güzelleştirmek için önemlidir. Due Buoi Çift Ağız Budama Makası bir bahçe sahibinin en iyi arkadaşıdır. Doğru budama makası seçimi birçok yönden ağaçlarınızın gençleştirilmesini sağlamaktadır. Ayrıca bazı çiçekler üzerinde oluşan ölü dalları temizlemek bitkilerinizin daha hızlı gelişmesine faydada bulunur. Budama makasları, değişik kesme biçimleri ve çeşitleri ile hem meyve ağaçlarınızda hem de süs bitkilerinizde kullanılmaya elverişlidir.

Gizli yay mekanizmasına sahip olmayan birçok budama makası yay grubuna toz v.s. girmesi sebebiyle kısa sürede bozulmakta ve doğal olarak kullanılamaz hale gelmektedir. Budama makası seçimlerinizde satın almak istediğiniz ürünün gizli yay mekanizmasına sahip olmasına özellikle dikkat etmenizde fayda bulunmaktadır. Due Buoi Çift Ağız Budama Makası sağ ve sol kullanımına uygun olmakla birlikte ağaçlar arasında birbirlerinden geçen hastalıkları önleyen kesme yapılarına sahiptir, bu sayede hastalık geçişleri önlenmekte ve ağaçlarınız bulaşıcı hastalıklardan korunmaktadır. Unutmayın, doğru budama makası seçimi ile ağaçlarınızın budamasını aksatmadığınız takdirde hem meyve hasatı zamanı bol ve kaliteli ürün alırsınız hem de gençleşerek güçlenen ağaçlarınız bir sonraki sezonda yüksek rekolte performans göstermeye devam eder. İşte aranılan doğru budama makası Due Buoi Çift Ağız Budama Makası’dır.

Fiyat bilgisi için