Einhell BG-EH 3551 T Elektrikli Çit Budama Makinası 350W 51cm İncelemesi

Einhell BG-EH 3551 T Elektrikli Çit Budama Makinası 350W 51cm İncelemesi

 

Einhell BG-EH 3551 T Elektrikli Çit Budama Makinası 350W 51cm tutamak kısmı son derece yumuşak profesyonel kullanım olanağı sağlayan bir makinedir. Rahat kullanabilmeniz adına ek bir tutamak da modele ilave edilmiştir. Kullanım güvenliği açısından pek çok özelliği vardır. Örneğin emniyet anahtarı sayesinde açma kapama güveni sağlamaktadır. Yanı sıra geniş koruma kısmı el koruma özelliğine sahiptir. Bıçak kapağı alüminyumdan kaplanmıştır. Diş mekanizması dayanıklı metalden yapılmıştır. Kesim mesafesini arttırmak adına uzatma çubuğu mevcuttur. Bu sayede 3 metre uzunluğunda kesme imkanı sunmaktadır. Konforlu ve yorulmadan çalışmanız amacıyla taşıma kayışı vardır. Tutamak kısmının 5 aşamada ayarı yapılabilir. Uzatma çubuğu bağlantısıyla kullanılabilecek ek bir anahtarlı tutma kısmı vardır.

Elektrikli budama makinesi dayanıklılığı sayesinde zor işlerinizi yorulmadan yapabilme olanağı sağlamaktadır. Ürün kalite standartlarının üzerinde olup uzun süreli kullanımlara uygundur. Çalışma süresi ile performansından kesinlikle kayıp olmamaktadır. Hafif olması ile geniş bir zaman aralığında çalışma olanağı vardır. Tutması kolay kesinlikle elden kaymayan tutma kısmı mevcuttur. Her türlü kullanıma uygun olup standart budama makaslarına göre iki kat uzun ömürlüdür.

 

Einhell BG-EH 3551 T Elektrikli Çit Budama Makinası 350W 51cm Özellikleri Nelerdir?

Einhell BG-EH 3551 T Elektrikli Çit Budama Makinası 350W 51cm 230 Volt potansiyel farka ve 50 frekansa sahiptir.  Yüksek güç performansı 350 W seviyesinde düzenli olarak çalışma olanağı sunmaktadır. Kesme hızı dakikada 2700 devir yapabilme potansiyeline sahiptir. 51cm kesme derinliği vardır. 7.9mm kalınlığında kesebilmektir. 185x265x275 ambalaj boyutuna sahiptir. makinenin net ağırlığı 4.6 kg’dır. Ekipman dahilinde ise brüt ağırlığı 5.5 kg olmaktadır. Üstün tasarımı sayesinde budama işlemlerini bir problem olmanın aksine keyfe dönüştürmektedir.

Fiyatı için

Einhell BG-EH 3551 T Elektrikli Çit Budama Makinası 350W 51