Einhell RG-ET 7535 Elektrikli Kenar Kesme Makinası 750W İncelemesi

Einhell Elektrikli Kenar Kesme Makinası ile Avantaj Sahibi Olun

Einhell RG-ET 7535 Elektrikli Kenar Kesme Makinası, bahçenizde ulaşamayacağınız kenar çimlerinizi en rahat bir şekilde kesebilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. 750 Watt gücü ile en profesyonel kullanımı sağlar, ulaşılamayacak bütün kenar çimlerini kısa zamanda ve en pratik şekilde biçebilmenizi sağlar. Einhell RG-ET 7535 Elektrikli Kenar Kesme Makinası, aradığınız profesyonel kenar kesme makineleri için de sizi pişman etmeyecek olan tek öncü marka özelliğine sahiptir.

Einhell RG-ET 7535 Elektrikli Kenar Kesme Makinası, 180 derece dönebilir şekilde kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve tutamaçları iki elinizle de kullanabileceğiniz şekilde oluşturulmuştur. Şık ve kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Bitki koruma aparatı ile bitkileriniz hiç bir zaman zarar görmeyecek, deforme olmayacaktır.

Einhell RG-ET 7535 Elektrikli Kenar Kesme Makinası ürününün diğer teknik özellikleri ise şunlardan oluşmaktadır:

GİRİŞ VOLTAJI230 V | 50 Hz
GÜÇ750 W
KESME GENİŞLİĞİ350 mm
MİSİNA ÇAPI1.4 mm
MİSİNA BOYU10 m | 2×5 m
NET AĞIRLIK2.85 kg
BRÜT AĞIRLIK3.75 kg
AMBALAJ BOYUTLARI740x250x100 mm

Einhell RG-ET 7535 Elektrikli Kenar Kesme Makinası, sağlam universal motoruyla size arzuladığınız uzun ömürlü kullanım deneyimini sağlayacaktır. Ayarlanabilir kenar makarasına sahiptir böylece daha pratik bir kullanım yaşatır. Ayrıca yedek misinası bulunmaktadır. Bu akinelerde kolay ve hatasız kullanım için kesme misinası önerilmektedir. Einhell ile misinanız yedeklenmiş ve kusursuz çalışma prensibi garantilenmiştir. Teleskopik bara sahiptir. Yumuşak tutamakları ile size daha rahat ve yorulmadan çalışma ortamı sağlayacaktır.

Bahçe işlerinde elbette en önemli yeri çim biçme tutar, çimleri profesyonel olarak kesilmemiş bir bahçe bakımsız görünecektir. Einhell RG-ET 7535 Elektrikli Kenar Kesme Makinası 750W ürünü, bu anlamda özellikle kenarda kalmış, ulaşıması zor olan çimlerinizi profesyonel şekilde kesme imkanını sağlayan pratik bir üründür. Bu ürünle bahçeniz her zaman bakımlı ve göze hitap eder şekilde olacaktır.
Bu ürünün fiyatını öğrenmek için