Einhell TE-ID 750/1 E Darbeli Matkap 750W İncelemesi

Einhell TE-ID 750/1 E Darbeli Matkap 750W İncelemesi

 

Einhell TE-ID 750/1 E Darbeli Matkap yepyeni bir tasarım ile son derece güçlü ve işlevsel bir makinedir. Her türlü delme ve darbeli delme uygulamalarında kolaylıkla kullanılabilir. Gücü 750 W olup mandren harika çalışmaktadır. Mandreni anahtarsızdır.

Yüzeyinin tamamı yumuşak kaplanmış olup kavraması kolaydır. Sağ ve sol hareketi için manevra yeteneği yüksektir. Arzu ettiğiniz gibi kullanabilmeniz ve işlevsel olması amacıyla ek bir tutma kısmı vardır. Tasarımı ergonomik ve hafiftir. Darbeli delme işlemlerinde ekstra yüksek performans göstermektedir.

Güvenliği sağlamak adına kilitleme özelliği mevcuttur. Bu özelliği kısa zaman aralıklarında kullanım açısından ürünün ömrünü uzatmaktadır. Mesnedi yeterli derinliğe sahip olup metalden yapılmıştır. Sadece tutma kolu değil gövde yapısı da yumuşatılmış yüzey kaplamasına sahiptir. Bu sayede yere çarpma vb. durumlardan en az etkilenmektedir.

Einhell TE-ID 750/1 E Darbeli Matkap Özellikleri Nelerdir?

Einhell TE-ID 750/1 E Darbeli Matkap 230 voltaj giriş gerilimine sahiptir. Frekansı 50 hertz olup çeşitli yüzeylerde kaliteli hizmet vermektedir. 750 W gücüne sahiptir. Güç seviyesi sayesinde gündelik işlerin yanında en zorlu delme işlemlerini bile kolaylıkla halledebilir. Uç kısmı dayanıklılığı arttırmak adına pek çok işlemden geçirilmiştir.

Boşta dakikada 3000 devir atabilir. Çalışma hızı belirlediğiniz hassasiyete göre ayarlanabilir. Dakikada 48000 darbe vurabilme kapasitesi ile de kaliteli çalışma olanağına sahiptir. Ağaç yüzeyde delebilme kapasitesi 30mm’dir. Betonda ise 14mm delebilir. Daha zorlu metal zeminlerin delme kapasitesi ise 12 mm dir.

Net ağırlığı sadece 3.8 kg olup rahat kullanım sağlar. Ekipman dahilinde total ağırlığı 4.0 kg’dır. 370x330x110 mm ambalaj boyutları sayesinde muhafazası da kullanması kadar kolaydır. Yorulmadan tadilatlarınız için kısa sürede etkili delme işlemi yapmak isteyenlerin birinci tercihi olması gereken bir üründür.

Fiyatı için

Einhell TE-ID 750/1 E Darbeli Matkap