Eltu CS190 / 1600W 190mm Daire Testere İncelemesi

Eltu CS190 / 1600W 190mm Daire Testere İncelemesi

Son teknoloji ile buluşan testereler marangozluktan demir doğramaya, hobilerden başa çeşitli alanlara kadar tercih edilen aletlerdir. Teknoloji bu aletlere farklı özellikler kazandırmış olup biçimlerinin ihtiyaca göre piyasaya sürülmesini sağlamıştır. Eltu CS190 / 1600W 190mm Daire Testere ürünü de Eltu firması güvencesi ile piyasaya sürülen Daire testere türlerinden birisidir.

CS190 ürün kodu ile piyasada satışa sunulmuş bu ürün Dayanıklılığı, güvenlik önlemlerini esas alan tasarımı ve iş kapasitesi ile müşterilerinin beğenilerini şimdiden toplamış durumda.  Bu ürün dayanıklı diski sayesinde çok kalın olmayan metalleri, ahşapları, plastikleri saniyeler içerisinde nizami bir şekilde kesebilmektedir.

Eltu CS190 / 1600W 190mm Daire Testere Özellikleri Nelerdir?

Eltu firmasının üretimini gerçekleştirdiği bu testere 1 dakika içerisinde 4500 devir kapasitesiyle en zorlu zeminleri dahi saniyeler içerisinde kesebilmektedir.  4,6 kilogram ağırlığıyla portatif bir kullanım sunan bu ürünü ister bahçenizde ister profesyonel olarak kullanacağınız iş yerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Uzun bir ömür vadeden Eltu daire testere  disk ve eliniz arasında bir metal parçası bulundurmaktadır. Bu sayede iş kazalarının önüne geçilmiş olacaktır.

5,5 Akıma sahiptir. Sürekli giriş akımı 1600W olup, testere ölçüleri 190x2x30 mm ebatlarındadır. Daire testerede bulunan hız ayarı sayesinde kesim yaptığınız zemine uygun hızı ayarlayabileceksiniz. Bu ayar kesim sürecinde kullanılan malzemenin türüne göre ayarlandığında daha profesyonel bir işçilik sunmaktadır.

Emniyet sistemi ile iş kazaları büyük oranda önlenmiş olacaktır.  Daire testerenin oturtulduğu metal tabaka istediğiniz düz bir zemine entegre edilebilecek biçimde tasarlanmıştır.  Ürünün boyutundan ötürü tek elle kullanım imkanı sunmaktadır. Eltu CS190 / 1600W 190mm Daire Testere ürünü sipariş verilmesi durumunda piyasa standartlarından daha ekonomik fiyatlarda sizlere gönderilecektir.

Fiyatı İçin :

Eltu CS190 / 1600W 190mm Daire Testere