Emak 50070025R Yağ Pompa Dişlisi Oleo-Mac 947 952 İncelemesi

Emak 50070025R Yağ Pompa Dişlisi Oleo-Mac 947 952 İncelemesi

 

Emak 50070025R Yağ Pompa Dişlisi Oleo-Mac 947 952 adından da anlaşılabileceği gibi aracın bütün parçalarına yoğun ve basınçlı yağ ulaştırmaktan sorumludur. Gücünü kam milinden almaktadır. Yağın amacı sürtünmeyi engellemektir. Sürtünme araç parçalarında aşınmaya bağlı kütle kaybı yaratır. Yanı sıra gereğinden fazla sıcaklık artışının önüne geçerek verimin yükselmesini sağlar.

Makineler fizik yasaları gereği ne kadar üstün teknolojide olursa olsun koşullar dolayısıyla sürtünmeden kaçamazlar. Gerek biçimsel özellikleri gerekse hareketleri sebebiyle kinetik enerji kaybı oluşur. Emak tarafından üretilmiş yağ pompası sayesinde aracınızın çok daha uzun süreli kullanışlılığı söz konusudur.

Emak 50070025R Yağ Pompa Dişlisi Oleo-Mac 947 952 Özellikleri Nelerdir?

Araç markası veya modeli ne olursa olsun harekete geçmesiyle birlikte sürtünmeye maruz kalır. Şayet yağ pompanız işlevselliğini koruyamazsa motorunuzda çok yüksek fiyatlarda problemler oluşur.   Emak 50070025R Yağ Pompa Dişlisi Oleo-Mac 947 952 parçalarınıza yağ ulaştırmasının yanı sıra mevcut atıkların taşınmasını ve süzülmesini sağlayarak ciddi anlamda araç ömrünü uzatır. Motor performansının arttırılmasına ek olarak soğumasını sağlar.

Aracın ne sıklıkla kullanılırsa kullanılsın verimini hep en üst düzeyde tutması bakımından önem taşıyan bir alettir. Çok az bakıma ihtiyaç duymaktadır. Yağ pompası kalitesinden ödün vermemesi sayesinde aşınma sonucu ortamda biriken pislikleri temelli temizler. Yalnız bu noktada yağın niteliği de önem taşımaktadır. Kalitesiz yağlar da aracınızın deforme olmasına sebebiyet verir.

Motor parçaları özenle tasarlanmış hassas ürünlerdir. Şayet yağ pompalaması yeter miktarda olmazsa kısa zamanda motor ve etrafında aşınma gerçekleşir ve birikme olur. Birikme de aracın kullanılmaz hale gelmesine neden olabilir. Aracınızı uzun süre profesyonel kullanmak için Emak üstün mühendislik tasarımlı yağ pompasını tercih etmelisiniz.

Fiyatı için

Emak 50070025R Yağ Pompa Dişlisi Oleo-Mac 947 952