Emak 61042069 Amortisör Kiti Ön ve Arka 755 Master İncelemesi

Emak 61042069 Amortisör Kiti Ön ve Arka 755 Master İncelemesi

 

Emak 61042069 Amortisör Kiti Ön ve Arka 755 Master araç süspansiyonu mekanizmasının vazgeçilmez bir ürünüdür. Yayla birlikte kullanılmaktadır. Aracın yoldan kaynaklanan sarsıntıları en az seviyede hissetmenizi sağlar. Hareket sırasında oluşan enerjiyi emme amaçlı kullanılır. Bu amaçla hareketten doğan sürtünmeyle ısı yollu enerjiyi dönüştürür.

Yoldaki bozuk kısımları en az hissetmenizi sağlamaktadır. Aracın gereksiz ses çıkarmasının önüne geçilmiş olur. Yağ kısmının özelliğini uzun süre koruyabilmesini sağlar. Uzun yollarda garanti hizmeti sunar. Kalitesi ve orijinalliği ile sık sık değiştirilmeye gereksinim duymaz. Bu sayede aracınızı konforlu biçimde sallanmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Emak 61042069 Amortisör Kiti Ön ve Arka 755 Master Özellikleri Nelerdir?

Emak 61042069 Amortisör Kiti Ön ve Arka 755 Master tümsek geçişlerinde yay sıkıştıktan sonra devreye girer. Üzerindeki kuvvetin tamamını diğer tarafa yönlendirir. Silindir muhafazası son derece dayanıklıdır. Silindir tüpünün içinde yeterli miktar yağ mevcuttur. Amortisörün işlevsellik kazanması için kavisli bölgelerden geçmek gerekir. Amortisörü saran yayın sıkışma miktarının karesi ile orantılı enerji depoladığı bilinir. Bu enerjinin direkt olarak araca yansıması tahribata sebep olur.

Amortisör bu enerjinin ısıya dönüşümünü sağlar. Pistonun aşağı yukarı hareketi yağı harekete zorlar. Basınç tüpünün piston haricinde kalan kısmına dolar. Yan kısımlarda sürtünür. Valf kısmı tekrar eski hale gelmesi amacıyla yukarı yönlü basınç yaratır.

Yüksek ısı derecelerine rahatlıkla dayanıklılık sağlar. Yayı eski haline hızlı dönmemektedir. Bu sayede birden sarsılmaların önüne geçilmiş olur. Yola uygun olarak zamanlı tekerlek yerine geçer. Oleo-Mac 750M 8510B 755 Master ve Efco 8550 Boss ürünlerine uygun olarak çalıştırılabilmelidir. Gerek dayanıklılığı gerek ekonomik fiyatı ile müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başaran bir üründür.

Fiyatı için

Emak 61042069 Amortisör Kiti Ön ve Arka 755 Master