Emrah Balta Dövme Çelik Ağaç Saplı 45cm İncelemesi

Emrah Balta Dövme Çelik Ağaç Saplı 45cm İncelemesi

Odunculuk ve inşaat sektörü başta olmak üzere birçok iş sahasında kullanım imkanı bulan baltalar çok eski tarihlerden beri kullanılmaktadır. 21.yy teknolojisine rağmen sağladığı avantajlar neticesinde hala kullanılmakta olan bu ürünler elbette ki her alette olduğu gibi teknolojiden nasibini almıştır.

Geliştirilmiş, dayanıklı hale getirilmiş, estetik biçime kavuşturulmuş vb. durumlarla teknolojiden nasibini alan baltalar kuvvet ve basınç gerektiren işlerde sürekli kullanıldığından mukavemet gücü yüksek olması gerekir.

Emrah firması adından da anlaşılacağı üzere yerli sermaye ile balta üretimini yapıp dünyaya ihraç eden tecrübeli bir firmadır. Emrah Balta Dövme Çelik Ağaç Saplı 45cm ürünü ile karşımıza çıkan firma edindiği tecrübeleri ürünlerine yansıtmış, kalite ve ekonomik fiyatlar ile müşterilerinin karşısına çıkmıştır.

Emrah Balta Dövme Çelik Ağaç Saplı 45cm Özellikleri Nelerdir?

Kompakt tasarımlı ve dayanıklı ağaçtan imal edilen tutma sapı iş sürecinde konforunuzu arttıracaktır.  Sağlam ve keskin bir ağız yapısına sahip olan Emrah Balta Dövme Çelik Ağaç Saplı 45cm adından da anlaşılacağı üzere 45 cm’lik bir uzunluğa sahiptir.

Ağız uzunluğu ise 13 cm olup geniş bir kesim açısı sağlamaktadır. 2 defa ısıl işlem görmüştür. Bu sayede başlık kısmı son derece sertleştirilmiştir. Dolayısıyla profesyonel bir işçilik çıkartmanızı sağlayacaktır. Ağaç ve başlık kısmı son derece sağlam entegre edilmiştir.

Böylelikle çekiç, balta, keser gibi ürünlerde en sık rastlanan problemlerden birisi olan başlığın saptan çıkma problemi gözlemlenmeyecektir.  Emrah firması tarafından yerli sermaye ile üretildiğinden son derece makul fiyatlar ile satışa sunulmuştur.  Tutuş sapı  hedef noktadaki basıncı arttırması açısından kalından inceye doğru tasarlanmıştır. Dövme çeliği sayesinden uzun yıllar atölyelerinizde saklayabileceğiniz bir ürün olup  aşınmalara karşı da mukavemet gücü yüksektir.

Fiyatı İçin :

Emrah Balta Dövme Çelik Ağaç Saplı 45cm