Felco 2/18 Amortisör Takımı 2,6,7,8,9,10,11,12,13 Ürün İncelemesi

Felco 2/18 Amortisör Takımı Özellikleri Nelerdir?

Felco 2/18 Amortisör Takımı  özelliği anlatmadan evvel amostisörün ne olduğu, ne işe yaradığını anlatmak faydalı olacaktır.  Felco 2/18 Amortisör Takımı’nın özelliklerinin daha kolay anlaşılmasını sağlayacağını düşündüğümüz için amortisör hakkında bilgi verdiğimizi söyleyebiliriz. Amortisör motorlu araçlarda sarsıntıyı, sallantıyı ve buna benzer şeyleri en aza indiren düzendir.Bu düzen için kullanılan araç, aygıttır.

Felco 2/18 Amortisör Takımlarının  kullandığı alanlar o kadar yaygındır ki her edavatın içinde bulunur. Evlerimizde dahi birçok alet ve edavatta  Felco 2/18 Amortisör kullanılır. Felco 2/18 Amortisör Takımı  ,  Felco 2, Felco 6 Felco 7, Felco 8, Felco 9, Felco 10, Felco 11, Felco 11, Felco 11, Felco 13, amortisör takım modelleri ile kullanmaya uygundur. Bu yüzden uyumlu olmayan modellerde kullanmanız önerilmez. Ürün ağır hizmet kullanımı için çok dayanıklı bir yapı sergilemektedir. Felco 2/18 Amortisör Takımı İsviçre malıdır.

Felco 2/18 Amortisör Takımı 2,6,7,8,9,10,11,12,13 Ürün İncelemesi

Felco 2/18 Amortisör iki temel parçadan oluşan bir darbe sönümleyicidir. Felco 2/18 Amortisör Takımı siyah renklidir.

Felco 2/18 Amortisör Takımı plastikten üretilmiştir. Dış kısımdaki helezon yay bazen içte ikinci bir sıra yayda barındırabilir. Darbelerin sönümlenmesi için ilk adımdır. Ancak normalde bir yaya darbe uygularsanız size aksi bir tepki uygulayacaktır ve aracınızı bir salınıma sokacaktır. İşte bu tepkiyi ve salınımı durdurmanın yolu daspot kullanımıdır. Felco 2/18 Amortisör Takımı Özellikleri Nelerdir?

Resimde iç kısımda siyah renkli parça daspottur. İçerisinde yağ yada basınçlı hava ihtiva eder. Bir piston ile kapatılmıştır. Daspotu çekmeye çalıştığınızda size doğru gelmemek için direnir.

Keza ittiğinizdede içeri gitmemek için direnç oluşturur. Ürünün fiyat bilgisine ulaşmak için şu sekmene tıklayınız. Felco 2/18 Amortisör Takımı  %100 orijinaldır ve  ürün adınıza faturalı, ambalajlı gönderilir.

Amortisor takımı profesyonel kullanıcılar  için tasarlanmış olup amacı dışında  ve bilinçsiz bir şekilde  kullanılmaması rica  olunur. Ürünle alakalı detaylı bilgi ve  fiyat  bilgisi için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Fiyat bilgisi için burayı tıklayınız.