Felco 3.90 20 Aşılama ve Budama Çakısı Ürün İncelemesi

Felco 3.90 20 Aşılama ve Budama Çakısı Ürün İncelemesi

Ürün Felco markasının bahçe el aletleri reyonunun aşılama bıçakları kategorisi içerisinde yer alır. Ürünün menşei İsviçre’dir. Felco 3.90 20 Aşılama ve Budama Çakısı kabuk açıcı uçlu düz bıçaklı kullanımı için üretilmiştir.

Ürün yapılacak olan göz ve kalem aşılarında göz ve kalemin, anaçta hazırlanan bu göz ve kalemlerin takılacağı yerlerin hazırlanmasında kullanılır. Felco 3.90 20 Aşılama ve Budama Çakısı aşı şekline göre değişen çeşitli aşı çakıları içinde yerini alır. Göz aşısı için kullanılan aşı çakılarının sapının ucunda veya ağzının arka tarafında bir tırnak bulunur.

Bu kısımla anacı kabuğu kaldırılır. 3.90 20 Aşılama ve Budama Çakısı’nın bıçak boyu 57 milimetre uzunluğundadır. Felco 3.90 20 bıçak tipi paslanmaz çeliktir. Felco 3.90 20 Aşılama ve Budama Çakısı 55 gram ağırlığındadır.

Felco 3.90 20 Aşılama ve Budama Çakısı sağlam, yüksek kalitesiyle sizlere sunulur. Ürün iki kısımdan oluşur. Birinci kısmı sap kısmıdır. Tutma sapı kırmızıdır. İkinci kısmı bıçak kısmıdır. Bıçak kısmı düzdür ve keskindir.

Felco 3.90 20 Aşılama ve Budama Çakısı Özellikleri Nelerdir?

Ürünün kullanımı dikkat gerektirir. Kullanım koşullarına dikkat edildiği sürece sağlık açısından bir zararı yoktur. Ürün kullanımda sizlere uyarılarda bulunmak faydalı olur: Budama ve aşılama, bitki gelişimi için çok önemli bir işlem olduğundan budamanın, aşılamanın uzman kişilerce yapılması dikkat edilmesi gereken bir unsurdur.

Çünkü, budamanın, aşılamanın yanlış şekilde yapılması durumunda, aşılanan bitkinin çiçek vermesi etkilenebilir hatta bitkinin ölmesine sebep olabilirsiniz. Yaptığımız uyarılar tedbir ve sizlerin sağlığı içindir.

Kolay bulunabilirlik, ulaşılabilirlik ve hızlı hizmet bizi tercih etmeniz için önemli avantajlarımızdır. Felco 3.90 20 Aşılama ve Budama Çakısı’nı satın almak için sepete ekle butonunu tıklayarak ve daha sonraki işlemlerde öncülleri takip ederek satın alma işleminizi yapabilirsiniz.

Fiyat  bilgisi için burayı tıklayınız.