Felco 3.90 60 Paslanmaz Çelik Aşılama ve Budama Çakısı İncelemesi

Felco 3.90 60 Paslanmaz Çelik Aşılama ve Budama Çakısı İncelemesi

Felco 3.90 60 Aşılama ve Budalama Çakısı bahçe el aletleri kategorisinde üretilmiş bir üründür. Bahçe el aletleri kategorisinin de aşı bıçakları arasında yerini almıştır. Keskin uçlu kavis kıvrımlı bıçaklıdır. Ürünün menşei İsviçre’dir. Felco 3.90 60 ürünü hafiftir, aşılama ve budama uygulamaları için aranan bir üründür.

Bahçıvanlar, üzüm yetiştiricileri ve bitki üreticileri tarafından yapılacak tüm aşılama işleri için tasarlanmıştır ancak çiçek buketi veya aranjman hazırlarken keskin bıçaklara ihtiyaç duyan çiçekçiler için de ideal bir üründür. Ürün iki kademeden oluşur. Birinci kademesi sap kısmıdır. Sap kısmı standart alaşım kaplamalı kırmızı plastik saptır. Sap kısmı özel dizaynı ile kullanımı kolaylaştırır. Felco 3.90 60 aşılama ve budalama çakısının tutma sapı alaşımlı çelikten ve plastik bileşiminden oluşur. İkinci kademesi ise bıçak kısmıdır.

Felco 3.90 60 Felco 3.90 60 Aşılama ve Budama Çakısı’nın bıçak boyu 57 milimetre uzunluğundadır. Felco 3.90 60 bıçak tipi paslanmaz çeliktir.

Felco 3.90 60 Paslanmaz Çelik Aşılama ve Budama Çakısı Genel Özellikleri

Felco 3.90 60 Aşılama ve Budama Çakısı 55 gram ağırlığındadır. Ürün ergonomik ve dizaynı sağlamdır. Felco 3.90 60 Aşılama ve Budama Çakısı herhangi bir eğitime gerek kalmadan herkes tarafından kullanılabilecek bir üründür. Kullanımı kolaydır ve rahatlıkla taşınabilirlik özelliğine sahiptir. Ürün talep edilen performansı gösterme hususunda başarılıdır. Ürünün fiyat bilgisine şu öncülden ulaşabilirsiniz. Felco 3.90 60 Aşılama ve Budama Çakısı %100 orijinaldır ve ürün adınıza faturalı, ambalajlı gönderilir

. Felco markası kendini ispatlamış bir markadır. Felco 3.90 60 Aşılama ve Budama Çakısı ürünü ile bir kez daha kendini kanıtlamış bir markadır. Felco markası üzerine daha fazla bilgi almak için şu adresi inceleyebilirsiniz : http://www.07magaza.com/felco-markasi-urunleri/

Ürünle alakalı detaylı bilgi ve fiyat  bilgisi almak için aşağıdaki linke tıklayınız.

Fiyat  bilgisi için burayı tıklayınız.