Felco 4 Budama Makası 21cm By-Pass Ürün İncelemesi

Felco 4 Budama Makası 21cm By-Pass Ürün İncelemesi

Felco 4 Budama Makası 21cm By-Pass Felco 4 budama makası 21 santimetre özelliklerini incelemek için yazdığımız bu yazıda ürünün detaylı özelliklerine bakarak kullanıcılarının tercihlerinde yardımcı olmaya çalışacağız.
Ürünün genel özelliklerini göz atacak olursak ürün boyu 21 santimetredir by pass bıçak tipinde üretilmiş olan budama makası sağ elle Kullanıma Uygundur.

Tutma sapı sabit olmakla beraber ürünün ağırlığı 220 gramdır.
Ürünün üretildiği madde dövme alüminyum olmakla birlikte konforlu hafif ve sağlam bir yapıya sahiptir saplarının hafif ve sağlam yapısı ömür boyu garantili budama makası kalitesini siz kullanıcılara sunmaktadır.
Bıçak ve perçemleri sertleştirilmiş çelikten olan budama makası temiz ve hassas kesim işlemleri için oldukça kullanışlı bir üründür.
Dilediğiniz zaman tüm parçalarını değiştirebilir yedek parça teminini rahatlıkla Türkiye piyasasında sağlayabilirsiniz.
Basit kalıcı kesim ayarı bulunan tel kesici uç özelliği ile su oluklu Felco 4 budama makası ergonomik bir yapıya sahiptir.
Kaydırmaz kaplama özelliği ile kullanırken elden kayma düşme ve iş kazaları gibi sorunlarla karşılaşmanız da engeller.

Felco 4 Budama Makası 21cm By-Pass Ürün Özellikleri

Ürün orjinal olarak ve ambalajında adresinize teslim gönderilmek ile beraber detaylı özelliklerini şöyle sıralanabilir.
Kablo kesme dişi öz suyu oluğu dövme Alüminyum saplar ürünü benzerlerinden daha üst seviyeye çıkarmaktadır.
Öz suyu oluğu Özsu içeren ahşap malzemenin kesiminde Bıçağın yapışmasını önleyerek kolay kullanım sağlamak için tasarlanmıştır.
Kablo kesme dişi ise küçük kabloların kesici kenara hasar vermeden kesilebilmesi sağlar. Kablo kesme dişi ise küçük kabloların kesici kenarı hasar vermeden kesilebilmesi sağlar
Dövme Alüminyum saplar ileri hassas dövme yöntemleri sayesinde hafif güçlü ve sağlam Yapı imkanı verir ömür boyu garantisi vardır.
Ürünle alakalı fiyat bilgisi almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
Fiyat bilgisi almak için buraya tıklayınız.