Felco 5 Budama Makası 22.5mm By-Pass Ürün İncelemesi

Felco 5 Budama Makası 22.5mm By-Pass Ürün İncelemesi

Felco 5 Budama Makası 22.5mm By-Pass Ürünü Hakkında detaylı bilgi vermeyi amaçladığımız yazıda ürünün kullanım alanı genel özellikleri detaylı özelliklerini inceleyerek kullanıcıların tercihlerinde yardımcı olma amacını gütmekteyiz.
Felco 5 budama makası teknik özellikleri açısından şöyle değerlendirilebilir:
Ürün 22.5 santimetre boyunda üretilmiş olup bypass bıçak tipi ne sahiptir.
Sağ el ile Kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.
Ürünün tutma sapı sabittir ve çelikten üretilmiştir.
Ağırlığı 310 gram olan ürün çok amaçlı kesim işleri için oldukça uygun bir yapıya sahiptir.
Özellikle meyvecilik ve narenciye işlerinde kullanılan sert ağaç kesim işlerinde kullanılan ürün basit ve temel model olarak adlandırılabilecek yapıdadır.
Markanın bu modelinde göbek civata ayar sistemi bulunmamakla beraber sabit bir yapısı vardır.
Diğer Felco modellerinden ayrılmasını sağlayan bir başka bir özelliğin tutma saplarının alüminyum yerine preslenmiş çelikten yapılmış olmasıdır.
Belirttiğimiz üzere sağ el ile kullanım için uygundur tek elle budama makasları kategorisindeki bütün ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmıştır.Çelik yapı aynı alüminyum yapıdaki gibi sağlamlığı garanti eder bir tasarımdır.
Ürünün hafifliği ile alakalı bir problem oluşturmamaktadır beraber ömür boyu garantisi bulunmaktadır. Felco ürünlerinin bütün yedek parçalarını Türkiye pazarında bulmanız mümkündür menşei İsviçre olan bir markadır.

Felco 5 budama makası sipariş verdiğiniz anda orijinal ve sıfır olarak ambalajında adresinize teslim bir şekilde gönderilir.
Felco ürünleri arasında farklı dizayna sahip olan bu ürün dikkat çekmekte olup Sağ elini kullanan tüm kullanıcılar için diğer Felco ürünleri gibi konfor ve kolaylık sunmaktadır.
Klasik ve çok yönlü klasik model olarak değerlendirilebilir hemen hemen her iş tipine uygun model hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Fiyat bilgisi almak ve marka hakkında detaylı bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız.
Fiyat bilgisi için buraya tıklayınız.