Felco 600/3 Testere Yedek Bıçağı İncelemesi

Felco 600/3 Testere Yedek Bıçağı, Olgunlaşmış olan ağaçların şekil verilmesi ve büyüme yönlerini belirleme gibi sebepleri olan budama işlemleri için kullanılır. Tahta, plastik, yumuşak metaller gibi çeşitli materyallerin kesilme işlemleri için kullanılır. Testerelerin bıçakları, uzun ömürlü yapılmalarına rağmen, bir süre sonra körelmekte ve keskinlikleri azalmaktadır.

Bu keskinliğin azalma durumu da, kesilmek istenen parça üzerinde daha az hakimiyet ve daha çok zaman harcamak anlamına gelmektedir. Bahsedilen körelme işlemi, budama işlemi sırasında da geçerlidir. Satın almadan önce araştırıp incelemek gerektiği gibi, testere bıçağının ve testerenin kendisinin periyodik olarak iş için uygunluğunun kontrol edilmesi gerekmektedir.

Felco markasının üretmiş olduğu yedek bıçak olarak bilinir. Felco Testere yedek bıçağı, eskiyen ve körelen testere bıçağı yerine takılır. Keskin ve net bir kesim yapmak için kullanıma hazır şekilde tasarımı ile sunulmuştur.

Felco 600/3 Testere Yedek Bıçağı Özellikleri

Bahçe aletleri ve tadilat bakım aletleri arasında sayılabilecek prestijli markalardan biridir. Felco, en iyi malzemeleri kullandığı ürünleri ile, en iyi verimi sunmak için tüm teknolojisi ile çalışmaktadır. Felco 600 ve Felco 60 çakı modelleri ile uyumlu bir şekilde çalışabilen Felco Testere yedek bıçağı, istenilen her alanda, uzman şekilde yardımcı olabilmektedir.

Budama makası olarak da anılan Felco testere, yedek bıçak yardımı ile tam olarak ideal bir bakım ve onarım ürünü olarak sayılmasında hiçbir sakınca yoktur. Dayanıklı materyal içeriği ile, ekstrem durumlar ile en güçlü şekilde mücadele edebilen Felco testere yedek bıçağı, uzun ömürlü olması ve dirençli olması sayesinde en çok tercih edilen ürünler arasında kendisinin yer almasının nedeni olarak gösterilmektedir. Yedek bıçakların, uygun ekipman ve uygun güvenlik tedbirleri ile birlikte kullanılması tavsiye ve rica olunur.

Felco 600/3 Testere Yedek Bıçağı Fiyatı