Felco 8 Budama Makası 21cm By-Pass İncelemesi

Felco 8 Budama Makası 21cm By-Pass İncelemesi

Felco 8 Budama Makası 21cm By-Pass Özellikleri Nelerdir?

Felco 8 Budama Makası bıçak tipi Bypass Sistemi’dir. Felco 8 Budama Makası by pass sistemi sayesinde normal makas gibi çalışır ama daha üstün bir performans sergiler. Felco 8 Budama Makası bıçak tipi özelliği sayesinde daha yeşil ve canlı dalları zarar vermeden, zedelemeden kesmenizi sağlar. Ürün piyasada lider ve her yerde bulunurluğundan dolayı sıkça tercih edilir. Yüksek ürün kalitesinden dolayı müşteri algısı oturduğu tespit edilir. Kesici alet kategorisinin ürünüdür. Ağız yapısı çeliktir. Ağız yapısı çelikliği ile kalite farkını ortaya koyar.

Dolasıyla da Felco 8 Budama Makası 21cm By-Pass ürünümüz raf satış hızı yüksektir. Marka bilinirliğimiz, raftaki satış hızımızın oranı oldukça yüksektir. Kolay bulunabilirlik, ulaşılabilirlik ve hızlı hizmet bizi tercih etmeniz için önemli avantajlarımızdır. Ürünün 21 cm boy uzunluğu mevcuttur. Felco 8 Budama Makası ürünün hiçbir fabrikasyon hatası yoktur.

Felco 8 Budama Makası 21cm By-Pass herhangi bir eğitime gerek kalmadan herkes tarafından kullanılabilecek bir üründür. Kullanımı kolaydır ve rahatlıkla taşınabilirlik özelliğine sahiptir. Ürün talep edilen performansı gösterme hususunda başarılıdır.

Felco 8 Budama Makası armut, kiraz, kayısı, şeftali, elma ve üzüm vb. bitki türlerinin kesim işinde yer alır.Bu meyve ağaçlarının ağaç kabuğuna ve ağaç dal kısmına zarar vermez. Felco 8 Budama Makası bitkilerin kesim yaralarını iyileştiren yönü vardır. Dolasıyla ürün çevreye dikkatlidir ve ağaç sağlığına önem veren bir budama eylemini ortaya koyan budama makasıdır. Felco 8 Budama Makası 21cm By-Pass satın almak için sepete ekle butonunu tıklayarak ve daha sonraki işlemlerde öncülleri takip ederek satın alma işleminizi yapabilirsiniz. Ürünün fiyat bilgisine ulaşmak için şu sekmene tıklayınız.

Fiyat bilgisi almak için lütfen buraya tıklayınız.