Felco 801 Şarjlı Elektronik Budama Makası İncelemesi

Felco 801 Şarjlı Elektronik Budama Makası İncelemesi

bu budama makinesi sizin kullanımınız için tam anlamıyla harika tasarlanmıştır. Bağı bahçesi olanlar veya bu işlerle uğraşmayı hobi edinmiş kişiler için birebirdir.

 

Felco 801 Şarjlı Elektronik Budama Makası ile en kalın dalları bile tam istediğiniz yerden temiz ve sağlıklı bir şekilde budayabilirsiniz. Böylelikle ağaçlara zarar vermeden hızlı bir şekilde budama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Tutuş yerlerindeki plastik ve konforlu yapısı sayesinde elinizi rahatlıkla kavrar ve makas şeklindeki yapısıyla kullanımı kolaylaştırır.

Ayrıca hafiflik özelliği ile de elinizde ağırlık hissetmezsiniz. Bu elektronik makas oldukça keskin ve sivri metal yapısıyla sizi işinizi yaparken hiç yormayacak ayrıca işinizi zevk alarak yapmanızı sağlayacak. Diğer budama aletlerinin yanı sıra daha rahat daha keskin ve kullanımı daha kolaydır.

 

Üstelik hızlı şarj edilebilme özelliği vardır. İşinizi halletmek için beklemeden hızlıca şarj edebileceksiniz. Zaten elinizi sıkıca saran tutma saplarıyla ve adeta dal kesmek için birebir üretilen bu alet sizin hızınızı hiç kesmeyecek ve normalde saatlerce sürmesi gereken işleri daha kısa zamanda bitirebilecek ve zamandan tasarruf edebileceksiniz.

Felco 801 Şarjlı Elektronik Budama Makası Özellikleri Nelerdir?

 

Felco 801 Şarjlı Elektronik Budama Makası  yeni tasarım olan makas şekli ile dallara daha kolay ulaşmayı sağlar ve sizi hiç yormaz. Üstelik bu makas zaten yoğun dalları olan ağaçları budama amaçlı üretilmiştir.

Keskin kesme bıçağı sayesinde 30 mm ye kadar olan dalları kolaylıkla hem temiz hem de hızlı bir şekilde kesmeyi sağlayacaktır. Hem de tutuş yerlerindeki rahatlık sizi hiç yormayacak ve saatlerce çalışabileceksiniz. Üstelik makas ucundaki metal yapısıyla çok sağlam olup uzun yıllar paslanmadan ve körelmeden kullanabilme imkanı sunan bu alet aradığınız aletler arasında en iyisi olma çzelliğinde.