Felco C16E Çelik Halat Makası Ürünü İncelemesi

Felco C16E Çelik Halat Makası Ürünü İncelemesi

Felco C16E Çelik Halat Makası Ürünü İncelemesi Felco markasının üretip piyasaya sürdüğü çelik halat makası 63 santim boyunda sağ ve sol elle kullanılabilen kesim çapı 16 milimetre olan 2300 gram ağırlığında bir üründür. Ürünün yedek parçalarını kolaylıkla bulabilirsiniz.
Ürünü satın aldığınızda orijinal ambalaj ile teslim edilir.
Çelik halat makası çelik halat sektöründe aranılan aletlerden biridir.
Yapı Malzemeleri ürünlerinden olan çelik halat çelik halat makası dışarısında kesilemez.
Felco markalı çelik halat makası en zor çelik halat kesme işlemlerinizi bile kolaylaştıracak ergonomik tasarımı sayesinde sarf ettiğiniz eforu en aza indirgeyerek yorulmadan işlerinizi halletmenizi sağlayacaktır.

Çelik halat  makasları bir çok yerde  kullanılır çünkü çelik halat  dediğimiz  ürün sağlamlığı ile  çokça tercih edilmektedir.

16 MM’ye kadar  olan çelik halat  kesimi işlemlerinizde Felco C16E Çelik Halat Makası Ürününü rahatlıkla  kullanabilir ve  üründen tam performans  alabilirsiniz.

Felco menşei İsviçre  olan ancak uzun yılalrdır Türkiye  piyasında  bulunan ve  tercih edile markalardandır. 1945 ‘ten bu yana üretim ve  ticaret  hayatına  devam eden marka  bahçe ve bakım üzerine  birçok ürün geliştirmiştir.

Felco budama makaslarını, Felcotronik ürün serisini, Felco budama testerelerini, budama çakısı, Şarjlı Elektronik Budama Makası, Gül ve Çiçek Kesme Makası, Halat makası, kesme makası gibi asıl ürünlerin yanında tüm Felco yedek parçaları, Bileme Taşı, yedek bıçaklar, tamir kiti, yedek sap, pim, yay gibi tüm Felco yedek parçalarını da bulabilme  imkanına sahip olmak ürünün tercih ederken  öncelikli olmasına  sebep olmaktadır.

Felco C16E Çelik Halat Makası

 Ürün TanımıBoy/cmEl TipiKesim Çapı/mmAğırlık/gr
Elektrik Kablo Makası63Sağ-Sol162300

Ürünün fiyat  bilgisi için  aşağıdaki linke  tıklayınız.

Fiyat  bilgisi için