Felco C7 Çelik Halat Makası 7mm Ürün İncelemesi

Felco C7 Çelik Halat Makası 7mm Ürün İncelemesi

Felco C7 Çelik Halat Makası 7mm Ürün İncelemesi  Yazımızda Felco marka c7 kodlu çelik halat makasının detaylarını inceleyerek Siz kullanıcıların satın alma ve tüketim aşamalarının da tercihlerinde Yardımcı olmayı amaçlamaktayız. Felco markası 1945’ten bu yana ürkiye piyasasında yer almakta olan bir İsviçre markasıdır.
Markanın tüm yedek parçalarını ve servis imkanı Türkiye piyasasında bulmak mümkündür. 1946 52 47 yıllarında ürünler ile alakalı yenilikçi adımlar atan Felco markası kullanıcılar için birçok kolaylık sağlamıştır. Bu sebepledir ki Türkiye piyasasında en çok tercih edilen ürünlerden ve markalardan biridir.
Felco budama makasları Felcotronik ürün seri ileri budama testereleri budama çakısı şarjlı elektronik budama makası Gül ve çiçek kesme makası halat makası kesme makası gibi asıl ürünlerin yanında ürettiği yedek parçaları bulunmaktadır.
Birçok İhtiyaca cevap vermeyi amaçlayan marka ürünlerinin kalitesi kullanım kolaylığı ile de adından bahsettirir.

Felco C7 Çelik Halat Makası 7mm Ürün İncelemesi Özellikleri

Ürünün detaylarına geçecek olursak şöyle bir sıralama yapabiliriz.
Ürünün boyu 19 santimetre olarak üretilmiştir. Sağ elle kullanım ve sol elle kullanım imkanı mevcuttur. Kesim çapı 2,5 ile 7 milimetre arasında olup ağırlığı 270 gramdır.Felco markası kullanıcılar için birçok kolaylık sağlamıştır. Bu sebepledir ki Türkiye piyasasında en çok tercih edilen ürünlerden ve markalardan biridir.
Çelik halat kesim işlemlerinizde Felco c7 çelik halat makasını kullanarak iki buçuk ile 7 milimetre çapındaki tüm çelik halat kesim işlemlerinizi kolaylık ile yapabilirsiniz.

Felco C7 Çelik Halat Makası

 Ürün TanımıBoy/cmEl TipiKesim Çapı/mmAğırlık/gr
Çelik Halat Makası19Sağ-Sol2.5-7270

Ürünle alakalı detaylı bilgi fiyat bilgisi ve benzer ürünlerin fiyat bilgisi incelenmesi gibi konularda yardımcı olması için aşağıdaki linke tıklayıp bilgi edinebilirsiniz.
Fiyat bilgisi için