Felco C9 Çelik Halat Makası 9mm Ürün İncelemesi

Felco C9 Çelik Halat Makası 9mm Ürün İncelemesi

Felco C9 Çelik Halat Makası 9mm Ürün İncelemesi Başlıklı yazımızda Felco markasının üretmiş olduğu C9 kodlu çelik halat makasının incelemesini yapacağız. Detaylarını inceleyecek olursak şöyle  bir sıralama yapabiliriz.
Ürün el aletleri kategorisine dahildir.
Ürünün tanımına bakacak olursak çelik halat kesme işleminde kullanılan bir araç olarak tasarlanmıştır.
Ürünün boyu 32.5 santimetre sağ ve sol elle kullanabilme özelliği ve 4 ile 9 milimetre kesim çapı ile üretilmiş olup ağırlığı 750 gramdır.
Felco ürünlerinin yedek parçalarını sitemiz üzerinde bulabilmeniz mümkündür 1945’ten bu yana Felco Türkiye pazarında ürünlerine garantisi ile birlikte bulundurmaktadır. Felco markalı ürünler  garantisi le  birlikte  orijinal ambalajında  gönderilir ve  ürünlerin yedek parçalarını bulmak  Türkiye  pazarında  oldukça  kolaydırç

Felco C9 Çelik Halat Makası Özellikleri

 Ürün TanımıBoy/cmEl TipiKesim Çapı/mmAğırlık/gr
Çelik Halat Makası32.5Sağ-Sol4-9750

Menşe İsviçre olan Felco markası Türkiye pazarında en çok tercih edilen markalardan biridir.
Çelik en dayanıklı madenlerden biri olmakla beraber çelik halat günlük hayatımız içerisinde pek çok yerde kullanılmaktadır.
Bununla beraber halatların kesim işlemleri için de üretilmiş tasarlanmış ve farklı boyutlarda çelik halat makasları bulunur.
Felco C9 çelik halat makası 9 milimetre özelliğe sahip çelik halat kesim işlemleri için kullanılmalıdır.
Üründen Tam performans almak için önerilen boyutunu dışında kullanmayınız. Ürünü tam ölçüde ki çelik halat  kesim işlemlerinde  kullanmanız  üründen tam performans  almanızı ve  ürünün ömrünün uzun olmasını sağlar. Kullanım memnuniyeti için bu detaylara  dikkat  etmenizi öneririz.
Ürünle alakalı detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için
Fiyat bilgisi için