Fındık Toplama Sihirbazı – Yerden Fındık Toplama Aparatı İncelemesi

Fındık Toplama Sihirbazı – Yerden Fındık Toplama Aparatı İncelemesi

Fındık artık san toplamak artık sandığınız kadar zor değil. Yerden fındık toplarken çektiğiniz çileleri size unutturacak hatta bu toplama işini size eğlence ye çevirecek mükemmel bir alet elinizin altında. Bir gırgır gibi yerdeki fındıkları toplayabileceksiniz. Bu işi artık çocuklar bile yapabilecek çünkü Fındık Toplama Sihirbazı – Yerden Fındık Toplama Aparatı artık elinizin altında.

Üstelik sadece fındık değil narenciye veya daha büyük boyuttaki sebzeleri ya da tercih ettiğiniz başka ürünlerin de aynı rahatlıkla toplayabileceksiniz. Üstelik zevk alarak yapabileceksiniz bu işi.

Tek yapmanız gereken elinizdeki fındık toplama rulosuyla bir sihirbaz gibi gırgır işlemi yapmak. Ve fındıkları toplamış oldunuz. Daha sonra kafesten topladığınız kovaya dökebilirsiniz. Aynı işlemi bütün gün işiniz bitene kadar tekrarlayabilirsiniz. Sizi hiç yormayacak ve rahat çalışmanızı sağlayacak. Tuttuğunuz sapın konforlu yapısıyla tutmanız daha kolay ve elinize verecek acıyı minimuma indirecektir. Böylelikle daha kolay ve uzun süre çalışabilirsiniz.

Fındık Toplama Sihirbazı – Yerden Fındık Toplama Aparatı  Özellikleri Nelerdir?

Fındık Toplama Sihirbazı – Yerden Fındık Toplama Aparatı farklı boyutlardaki alternatiflere sahiptir. Nedeni ise istediğiniz boyuttaki malzemeleri toplayabilmenizi sağlamaktır. Dar kafes aralığı ile daha küçük boy haznesi vardır ve bu bir ve üç cm olan mahsulleri toplamak için kullanılır. Orta kafes haznesi ise biraz daha büyük olan ceviz gibi malzemeleri toplamak için daha büyük kafes aralığı ile tasarlanmıştır. Bu boyuttaki motoru ceviz gibi mahsulleri toplamakta kullanabilirsiniz.

Toplayacağınız mahsulün boyutu ise iki – beş cm aralığında olur. Daha büyük örneğin meyve toplamak için ise en geniş kafes aralığı daha büyük haznesi bulunur. Bu sayede daha çok fındığı daha kısa sürede toplayabilirsiniz.

 

Fiyatı İçin :

Fındık Toplama Sihirbazı – Yerden Fındık Toplama Aparatı