Fini CIAO 25/1850 Kompresör 25 Litre İncelemesi

Fini CIAO 25/1850 Kompresör 25 Litre İncelemesi

Fini CIAO 25/1850 Kompresör Özellikleri Nelerdir?

Ürün Elektrikli El Aletleri kategorisinin Kompresörler sınıfına dahil olan bir alet ve edavattır. Fini CIAO 25/1850 Kompresör kullanıldığı araç üzerinde motordan aldığı dönme hareketi ile çalışmaktadır. Ürettiği sıkıştırılmış basınçlı hava ile araç üzerindeki bütün havalı sistem yedek parça aksamlarının hava enerjisi ihtiyacını karşılamaktadır. Direk akuple olan kolay taşınabilen bir alettir. Ürün yağsız bir kompresördür.

Yağsız kompresörlerin tercih edilmesinin birkaç nedeni vardır. Bunları aşağıdaki başlıklarda sıralayabiliriz.

KALİTE

Yağ enjeksiyonlu kompresörler ile %100 yağsız havaya ulaşmak kesinlikle imkânsızdır. Ulaşılabilecek en iyi hava kalitesine, 3 kademe filtre ile aşağıdaki şekilde ulaşılır:

– DD Ana Hat Filtresi: 0.1 ppm yağ, 1 mikton toz geçirgenliği

– PD Sekonder Hat Filtresi: 0.01 ppm yağ, 0.01 mikron toz geçirgenliği

– QD Aktif Karbon Filtresi: 0.003 ppm yağ

Ürünün yağsız olmasının birçok avantajı vardır. Özellikle yaz aylarında görülen sıcaklık artışlarında, aktif karbon filtrelerinin ömürleri daha çok kısalır. Bu da kalite ile ilgili problemlerin oluşmasına neden olmakla birlikte, sık değiştirilen filtre kartuşları da işletmeler için ekstra maliyetler oluşturur. Dolasıyla da kullanıcılara rahatlık sağlar. Kullanılabilirlik açısından yüksek performans sağlar. Ürün kalitesinden ödün vermez.

Ürünün depo hacmi 25 litredir. 1.1kW / 1.5 motor gücüne sahiptir. Çalışma basıncı 8 bar 116 psi biçimindedir. Ölçüleri şu şekildedir: 570x270x600mm. Fini CIAO 25/1850 Kompresör

125 – 7.5m3/saat hava hacmine sahip bir üründür. Özgün ağırlığı 18 kg’dır.

Ürünün Ses Gürültü Seviyesi (dBA-7m) 85 ‘dir. Yaygın kullanım alanları vardır. Güvenilir, düşük işletme ve bakım maliyetleri olan, daha sağlıklı bir yaşam ve çalışma ortamını sağlayan kompresörlerin giderek daha çok tercih edildiğini görüyoruz. Müşteri mennuniyetini yüksek kalitesiyle iç ve dış özellikleriyle üst düzeyde karşılamış bir üründür.

Detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için
Fiyat bilgisi için