Flex FMS713 Zımpara Makinası 220W İncelemesi

Zımpara makineleri sayesinde geniş yüzeylerde pürüzsüz düzlüğü son derece pratik bir şekilde elde edebilmek mümkün oluyor. Zımpara makinası sayesinde yüzey yapısı üzerinde güçlü ve dinamik bir zımparalama işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Temel olarak belirli bir yüzey üzerinde yer alan çapak, tırnak ve pürüzlerin en kısa süre içerisinde giderilerek, düz bir yüzey oluşturulabilmesi sağlanıyor. Günümüzde zımpara makineleri ile pek çok farklı zemin üzerinde zımparalama işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi mümkündür. Ürün zımparalama alanlarının geniş ve sert olması halinde Flex FMS713 Zımpara Makinası 220W ürünü güçlü motoru ile hem kolaylık hem de kaliteli çalışma kabiliyeti sağlar.

Kompakt tasarıma sahip olan zımpara makinası sayesinde zımparalama işlemi için yüzeye çok daha etkin bir temas sağlanabilir. Ayrıca kauçuk yapılı olan tutma alanları sayesinde son derece pratik bir şekilde etkin tutuş sağlanabiliyor. Böylelikle çalışmanın daha konforlu şekilde her açı açısından sağlanması mümkün oluyor. Toz emme torbası ve toz emme adaptörü bulunan zımpara makinası sayesinde çalışma alanının her zaman temiz kalması sağlanabilir. Aynı zamanda da çalışma açısından engel teşkil edebilecek durumların önlenmesi sağlanabilir.

Flex FMS713 Zımpara Makinası 220W Özellikleri

220 watt kapasiteye sahip olan güçlü motoru bulunan Flex FMS713 zımpara makinası dakikada 14 bin devir kapasitesine ulaşabilmektedir. Disk çapı 115*105 milimetre şeklinde olduğundan  çok daha kısa süreler içerisinde çok daha geniş alanlarda güçlü bir zımparalama gerçekleştirilebiliyor. Hızlı zımparalama işlemleri açısından geniş yörünge alanı ve yüksek zımparalama kuvveti bulunan zımparalama makinasının elektronik hız ayarı bulunmaktadır. Bu sayede de zımparalama gerçekleştirilen ürünün malzeme yapısı özellikleri ve şekilleri açısından en uygun şekilde zımparalama işlemlerinin gerçekleştirilmesi sağlanabiliyor. Tasarım özellikleri sayesinde farklı pozisyonlardan da rahat bir şekilde kullanılabilir.

Flex FMS713 Zımpara Makinası 220W fiyatı