Flex FPE8480 Polisaj Makinesi, 800W İncelemesi

Ürün ya da parça imalatından, yapı uygulamalarına kadar pek çok sektörde yüzey üzerinde pürüzsüzlük elde edilmesi gerekliliği söz konusu olabiliyor. Yüzeyde herhangi bir kabartı ya da çıkıntı olmadan etkin bir uygulama gerçekleştirilebilmesi açısından polisaj makineleri etkin bir avantaj sağlar. Günümüzde pek çok sektörde kullanılmakta olunan polisaj makineleri güçlü motorları sayesinde yakaladıkları devir kapasiteleri ile yüzey üzerinde düzlemenin en etkin biçimde sağlanmasına yardımcı olur. Flex FPE8480 Polisaj Makinesi, 800W ürünü yüksek motor gücü kapasitesi sayesinde yakaladığı devir kapasitesi ile ürünlerdeki uygulamaların en kolay şekilde kusursuz olarak gerçekleştirilmesine yardımcı olur.

Tüm kullanım alanlarındaki ihtiyaçlara yönelik olarak hem teknik hem de tasarımsal özellikler barındırmaktadır. Özellikle de yan tutma kolu gibi ürünün şekline ve pozisyona göre çalışma gerçekleştirilebilmesi gibi önemli özellikleri bulunmaktadır. Kademesiz hız seçim imkanı ile birlikte kullanıldığı yüzeye uygun şekilde bir çalışma gerçekleştirilebiliyor. Kontrollü sabit hız sayesinde stabil şekilde kesintisiz olarak geniş yüzeylerde de çalışma gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca ürünün mevcut olan aşırı yüklenmeye karşı koruma ve ısı göstergesi anlık takip göstergesi güvenlik sistemleri bulunmaktadır. Bu sayede uygulamalarda en yüksek güvenli kullanım koşulları oluşturulabiliyor.

Flex FPE8480 Polisaj Makinesi, 800W Özellikleri

800 Watt kapasiteli güçlü motoru sayesinde son derece yüksek hızda çalışma gerçekleştirir. Özellikle de 800 Watt düzeyindeki motor gücü sayesinde dakikada 1300 devir ile 3900 devir aralığında değişkenlik gösteren devir kapasitesine sahiptir. Milli kilit sistemine sahip olan Flex FPE8480 polisaj makinesi kullanım esnasında çalışanın yanlış şekilde temas etmesiyle hata oluşmasına engel teşkil edecek özel güvenlik sistemine sahiptir. Uç kısmında yer alan 75-80 milimetrelik ped çapı sayesinde geniş alanlarda etkin çalışma sağlar. Kısa süre içerisinde çok geniş yüzeylerde polisaj makinesi kullanılabilir. Açılı dişli üniteleri sayesinde makinenin çalışmasında ses desibel seviyesini düşürür.

Flex FPE8480 Polisaj Makinesi, 800W fiyatı