Hitachi D10VC2 Darbesiz Matkap 10mm 460W Ürün İncelemesi

Hitachi D10VC2 Darbesiz Matkap 10mm 460W Ürün İncelemesi

Hitachi D10VC2 Darbesiz Matkap ile çelik ve ahşap malzemeler üzerine uygun delme uçları kullanarak delme işlemi yapılabilmektedir. Hitachi firmasının ürettiği tüm elektrikli el aletlerinde uyguladığı kalite, dayanıklılık ve işlevsellik standartları bu makinanın üretiminde titizlikle uygulanmıştır.
Hitachi D10VC2 Darbesiz Matkap 460 Watt’lık güçlü bir motora sahiptir ve delme işlemi için gerekli olan gücü kayıpsız bir şekilde sağlar. Motor tasarımı düşük titreşim ve sessiz çalışabilmesine olanak verir. Böylelikle kullanıcıya yük bindirmez dengeli çalışır.
Hitachi D10VC2 Darbesiz Matkap şık bir görünüme sahiptir, bu şıklığın altında ergonomik bir tasarım yatar. Yumuşak ve kavranması kolay sapı rahat ve güvenli bir tutuş sağlar, eli yormaz ve uzun süreli kullanımlarda dahi rahatsızlık vermez.
Hitachi D10VC2 Darbesiz Matkap üzerinde uç değiştirme işlemi çok basittir, zaman kaybına yol açmaz. Anahtarsız madren yapısı sayesinde 01-10 mm arası uçları, madreni kendi ekseni etrafında çevirerek zahmetsizce çıkarabilirsiniz.
Devir sayısı ön seçim özelliği ile malzeme için gerekli olan devri kullanıcı kendi belirler. Hitachi D10VC2 Darbesiz Matkap sağ – sol dönüş özelliği ile devrin istenilen yöne aktarılması sağlanır.
Hitachi D10VC2 Darbesiz Matkap oldukça hafiftir bu sayede kullanım esnasında kişiyi zorlamadığı gibi kolaylıkla taşınmaktadır. Delme işlemi gerektiren pek çok iş kolunun ihtiyaçlarına ve iş yüküne fazlası ile cevap verir. Bununla beraber kolay kullanımı ile bireysel kullanıcıların beklentilerini de karşılar.
Hitachi D10VC2 Darbesiz Matkap 10mm 460W Teknik Özellikleri
Mandren Kapasitesi :  1-10 mm
Delme Çapı :  10 mm (çelikte) 25 mm (ahşapta)
Güç :  460 W
Devir Sayısı :  0-2300 /dak
Uzunluk :  238 mm
Ağırlık :  1.3 kg
Hitachi D10VC2 Darbesiz Matkap 10mm 460W fiyat bilgisi için burayı tıklayınız