İl İl Türkiye Siyasi Haritası 123 Parça Puzzle Büyük Yap boz 32×68 Keskin Color Puzz

Farklı temalara sahip yap boz oyunları, her yaştan kullanıcı için ilgi çekici ve verimli boş zaman değerlendirici ürünler. Türkiye haritasından oluşan bu yap boz, 123 parçalık ve 32×68 ölçülerinde hazırlanmış. Keskin color’ un uzmanlığı ve kalitesiyle hazırlanan yap boz, Türkiye coğrafyasıyla ilgili detaylı bilgi veren bir araç. Her yaş kitlesi tarafından ilgi çekici bir hobi olan yap bozlar, çeşitli uzmanlık seviyesine ve yaş grubuna özel olarak hazırlanıyor. Çok kişi tarafından aynı anda oynanan bir oyun olarak kullanılabiliyor. Bu sayede kalabalık çocuk grupları veya bir aile oyununa dönüşebiliyor. Aynı zamanda çeşitli defalar kullanılabilme özelliğine sahip.

Keskin color kırtasiye ve baskılı ürünler alanında, uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahip. Kullanıcıların beklentileri hakkında da birikime sahip olan firmanın, tüm üretimleri yüksek bir kaliteye sahip. Türkiye haritasından hazırlanmış bu yap boz oyunları da, kullanıcıların en çok ilgisini çeken hobi araçlarından biri. Kısa süre içerisinde hobiye dönüşme özelliğiyle, tüm dünya da ilgi çeken oyunlar arasında olan puzzle ya da Türkçe adıyla yap bozlar, farklı temalara sahip olarak hazırlanıyor.

32×68 ölçeğinde hazırlanmış olan bu yap boz oyunları, Türkiye haritası ile ilgili detaylı bilgilere sahip. Bu sayede coğrafya ile ilgili bilgi verici bir özelliğe sahip şekilde hazırlanmış. Küçük yaştaki kullanıcılar açısından zeka gelişimine ve çok sayıda becerinin gelişmesine katkı sağlayan puzzle oyunlarının tercih edilmesi, uzmanlar tarafından da tavsiye ediliyor. Keskin Color’ un farklı ölçekler ve uzmanlığa göre hazırladığı tüm puzzle oyunlarına mağazamızdan ulaşabilirsiniz. Farklı tem ve farklı parça sayısına sahip çeşitli yap bozlar, mağazamızda ilginize sunuluyor. Keskin Color’ un tüm yap bozları mağazamızda yerini almış durumdadır.

Ürünün detaylarını incelemek için